Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szorakoznak így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szorakoznak így velem a lányok?

Figyelt kérdés

Pár éve olyan lányokat fogtam ki, hogy smárolok velük többet nem engednek. Volt nálam egy lány de nem engette segéhez nyuljak. Volt olyan is aki mondta 6 honnapig nem akarta, de másokal egy nap alatt lefekszik. Meg volt olyan is hogy még a csókot se engette meg nagyon.


Miért izgatnak fel, és lépnek le utánna?


Pedig kedves vagyok velülk, nálam ebédelt egy pár.



2018. aug. 23. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem tetszel nekik, nem vonzódnak hozzád szexuálisan, de arra jó vagy, hogy kihasználjanak.
2018. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert meglátják a helyesírásodat...
2018. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy írták nem keltesz szexuális vonzalmat bennük. Hogy ennek ellenére miért szórakoznak nem tudom.

Vagy ami még eszembe jutott hogy aki csókolózik veled azt minden bizonnyal valamilyen szinten érdekled de vagy csak ennyit akar egy kis kalandot vagy csinálsz valamit amivel elriasztod őket a komolyabb dolgoktól. Ez a nem hagyta hogy a segéhez nyúljak azért arra enged következtetni hogy nem érzékeled mikor mit szabad. Márpedig ha túl erőszakosnak nyomulósnak éreznek nem fognak lefeküdni veled hisz ha már itt így viselkedsz mit tennél szex közben?

Én amúgy se vagyok az ilyen kalandok híve de egyfajta alap bizalom kell ezekhez is ami veled szembe gyanúsan nincs meg.

2018. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fizettem nekik a busz jegyet, még az egyik lánynak még tortát is vittem be a suliba.


Mind nevetett rajtam mikkor lelépet.

2018. aug. 23. 09:48
 5/15 A kérdező kommentje:
Ők izgattak engem fel, akkor ne lepődjenek meg ha akarom.
2018. aug. 23. 09:53
 6/15 anonim ***** válasza:
38 éves hetero, régebben emberi érzelmek tanulmányozásával foglalkozó férfiként szerintem az a baj, hogy nem izgatja fel őket a csókod, valamit nem jól csinálsz. Sokszor az a baj, hogy a tapasztalatlan srácok gépiesek, kapkodnak, kisfiúsak és emiatt unalmassá és ijesztővé válnak a lány szemében. A lányok szeretik, ha látják az ösztönöket a pasin és kiábrándítja őket, ha érzik a srácon a "Hogy is kell ezt?" "Jól csinálom vajon?" "Hova tegyem a kezem?" dolgokat és az erőltetett megfelelési kényszert. Ezeken túl az az egyszerű dolog is lehet, hogy nem állsz még készen a lányokra teljesen.
2018. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Volt már 1 éves kapcsolaton.

Ő jött még oda hozzám mert be jöttem neki, én meg nem is vettem őt észre.

Küldözgette nekem a visszahívókat mert meg szerezte a számomat.

7 Napon belül le vett egy elhagyatott romos házba ahol volt ágy és lefeküdtünk. El se tudtam volna menni mert nem engedett el, pedig be voltam parázva akkor mert nem volt nálam óvszer, de hát anélkül meg történt. Szex közbe nagyokat üvöltött sikítozott karmolászót ki szívót le sz..pot verte, sírt közben, mikkor abba hagytam pofán vágott, gyereket akart tőlem.

2 Hétig azt érezte mintha bent lenne még.

Sok mindenre rá vett, még a suli termekbe is el csábítót és ott is lefeküdtünk óvszer nélkül, párszor volt hogy használtunk de sokszor ki szakadt mert olyan erősen gyorsan nyomtam még az ágy is nyikorgott. Csak mind a ketten hibásak voltunk és vége lett. És azóta sajnos nem találok rendes lányt, anyám szerint nem jót választok. Egy lánynak be jövők de nekem nem jön be, egy hétig jártam vele de sajnos nem szerettem, és az anyja ki nem állhatott mert bele olvasót a saját lánya üzenetébe hogy szexről beszéltünk. Akkor a lány 20-30 év között volt, és az anyja azt mondja neki hogy nem jöhet le hozzám akkor nem is jött, és mindig az anyja szoknyájába búj, pedig egy felnőtt nő. Tavaly találkoztam vele az utcán és át ölelt és mondta még mindig szeret, kezdjük újba, de az anyja biztos közénk állna hogy szex csak esküvő után lehet.

Nekem se a szex az első, de ha valakivel járunk az természetes.

2018. aug. 23. 16:13
 8/15 A kérdező kommentje:

Vagy szerintetek megint próbáljam meg vele, hátha bele szeretek majd?

Igaz, ha kicsit ad magára akkor szép a lány.


Vagy próbáljam meg megint a Badoo társkereső oldalt (oldalakat)?

Közeli lánnyal sose tudtam még el beszélgetni, távoli kapcsolatot meg nem szeretnék már.

2018. aug. 23. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Én meg most is azt mondom, hogy még nem állsz készen egy komoly kapcsolatra. Valahogy azt érzem, hogy tárgyként tekintesz a lányokra, pedig még arra a lányra sem szabad tárgyként tekinteni, akitől csak szexet akarsz. Az utolsó kommented is olyan fura, hogy úgy tűnik, mintha trollkodás lenne ez az egész.
2018. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3 Éven keresztül álmodtam a lányról aki nem engedte seggéhez nyúljak. Szerelem első látásra, sok alkoholt és gyógyszert szedtem be mikkor 3 év után láttam új kapcsolatba van facebookon.

Annyira be vettem alkoholra gyógyszert egész nap kaja nélkül, hogy a fotelomból alig tudtam felállni és össze estem az ágyam mellé. Olyan rossz érzés volt azt hittem a torkom ég az tűzben. (Hang felvételen meg van).

Majdnem a lépcsőn is össze estem, majdnem szét vertem mindent a konyhába. Ez az igazi szerelem. De az isten meg verte őket hogy ők is csalódjanak, és már két napja szingli a lány.

Ennyire sose szerettem senkit mint őt akivel egy napot töltöttem.

Annyit álmodtam róla együtt vagyunk szeret, de mikkor az állom kezdett vége lenni el kezdtem zuhanni a sötétben, mikkor fel ébredtem semmimet se tudtam meg mozdítani. Mikkor láttam egy filmet mint ha én rólam írták volna.

Lehet a lányok engem is csúnya torznak látnak.

Julis 16-n volt egy balesetem véletlenül bele vágtam szikével ömlött a vérem, össze is kellet varrni. Mindenki úgy nézett rám meg el fordultak tőlem mint a filmben, pedig csak sínbe volt az ujjam, volt két szerelmes pár ők még direkt mutogatták a ujjukat hogy az övék egészségesek nem nyomorék mint az enyém.

Mai fejjel visszagondolok mikkor jöttünk busszal a lánnyal már akkor unalmas voltam neki, és nem tetszett az se neki hogy puszit adtam. Anyám látta rajta hogy nem szert, de rajtam látta oda vagyok érte.


Filmek:

[link]

[link]


Mi az hogy nem állok készen 27 évesen?

80 évesen készen állok szerinted?


Az az igazi szerelem hogy ha el hagynak rossz dolgokat teszünk magunkkal, mert nélküle nem tudunk élni.

Persze hogy trollkodás, minden kérdés csak az lehet.

2018. aug. 24. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!