Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miskolcon hol lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon hol lehet ismerkedni? 25/f

Figyelt kérdés
Ugye most csaltak és hagytak el, és szeretnék ismét egy barátnőt. Theát ne trollkodjatok kérlek :D

2018. aug. 25. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Dvtk meccsen például az nb2 be! Ja nem ott majd jövőre!!
2018. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez szükséges volt kösz :D
2018. aug. 25. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha most lett vége akkor hova akarsz rögtön még barátnőt? szerintem várj vele, ne görcsölj rá... én nekem féléve nincs senkim előtte egy hosszú kapcsolatom volt szintén Miskolc környéki vagyok de nem szabad erőltetni majd jön magától.
2018. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

inkább az a lényeg milyen csajok jönnek be.azt mindenki tudja hol vannak discók és kocsmák.

kérdés hogy érdekelnek e ezek a csajok.

vagy ha nem akkor keress sport,túra klubokat stb.

2018. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 asnak :

ha őt nem ábrándította ki annyira akkor kezdhet új kapcsit.

és valakinek jobb is mert van aki ha sokat vár csak mélyül

a depressziója / amit annak hívnak,mert szerintem ilyen nincs is de ez más téma ./

2018. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor bárhol, ha ronda vagy, mint én, akkor sehol. Nekem az egyetemen sem sikerült még egy alkalmi kapcsolatot sem összehozni, pedig most leszek végzős.
2018. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, hát kiábrándultam, mive lő még velem volt már megcsalt úgy jólius 26-n már a másik palival volt engem augusztus 9-n hagyott el. A tovább lépéshez kell nekem, depressziós is volta mmiatta, a munkában se volt jó így. AZ éjszakázás is rossz volt, ugye a csillagokat mindketten szerettük. Sok emlékem lett vele. Így én is akarok mást hogy ne legyek üres belül. Nem mondanám hogy ronda vagyok, de ha kell kép tudok küldeni :D
2018. aug. 25. 18:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves szereti lányt keresek, nem bulizósakat. :D
2018. aug. 25. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
helynekem
2018. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!