Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha hazakísértetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha hazakísértetitek magatokat egy sráccal, akkor többre is vágytok, vagy csak simán barátként (ismerősként) néztek rá? Ennek semmi jelentősége?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé erősen szituációfüggő. de ha tetszik az illető, akkor mindenképpen érdemes bepróbálkozni.
2018. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Mit jelent az, hogy hazakísértetem magam? Mondom neki, hogy kísérjen már haza? Ha így van, akkor valószínű tetszik. Ha ő ajánlja fel, hogy hazakísér, és én elfogadom, attól simán lehet csak egy barát.
2018. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem szeretem ha haza kísérnek. Haza találok egyedül is 😂😂

N24

2018. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Itt az útmutató. :D


[link]

2018. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam, ha egy lány kér meg, hogy kísérjem haza. Nálam megtörtént, az ajtóig elkísértem, de nem mentem be... Azóta kerül. Ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre. Mi lehet ennek az oka? Előtte jól elvoltunk, és este is, mégsem lett folytatás. Most azt mondja, semmit sem akart tőlem...
2018. aug. 26. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem lehetett volna több is, csak a radarod nem vette az érdeklődés jelzéseit, és így nem tetted meg, amit ő elvárt/szeretett volna. Most valószínűleg elkönyvelte, hogy te már csak barátzónás vagy.
2018. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy tett bármi utalást arra, hogy menjél be?

Ha csak annyit mondott hogy jó éjt és bemenet akkor csak egy barát vagy akitől kért egy szívességet. Ha búcsú előtt mondott egy pár szót, esetleg kitért arra, hogy jól érezte magát akkor van keresnivalód.

Egyébként egy nőben is legyen annyi tartás, ha elhúzza a mézesmadzagot egy férfi orra előtt akkor ne visszakozzon, mert egy barát helyett könnyen ellenséget szerezhet magának.

2018. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"7" vagyok......

Egyébként anno velem több lány is eljátszotta ezt a szitut, hogy a szórakozóhelyen megkért hogy vigyem már haza. Jó ideig nem mondtam nemet,mert azt hittem valaminek kezdete lehet, de egy dolog motiválta, hogy volt autóm.

Ne hagyjad, hogy szórakozzanak veled, ha csak akkor jut eszébe jópifizni veled amikor szívességet kér, akkor egy mosoly tekintetében hagyjad ott.

Végezetül annyit megjegyeznék, hogy az egyik barátnőmmel pont ez a szituáció játszódott le mielőtt összejöttünk. Egyszer hazavitette magát, majd a kapujuk előtt úgy kiugrott a kocsiból, hogy egy szót sem tudtam neki mondani. Aztán több buliban is találkoztunk, levegőnek néztem, ez tartott pár hónapig. Jó fél évvel később odajött hozzám (közben volt egy barátnőm akit ő ismert), hogy miért viselkedek vele szemben "bunkóan" és szerinte nem szolgált rá arra, hogy átnézzek rajta. Rámosolyogtam és megkérdeztem tőle, hogy mi késztette arra, hogy egy vadidegen pasin számon kérjen valamit? Összesen annyi történt, hogy a figyelmemet más nők felé fordítottam akik ezt viszonozták. Ezzel ott is hagytam.....

Még aznap este odajött hozzám, hogy elvinném-e egy darabon? Meglepett vele, igent mondtam és nem bántam meg.

2018. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!