Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak teljesen ingyenes társkereső oldalak. Olyanra gondolok ahol nem kell semmire előfizetni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak, de totál értelmetlen rájuk menni, mert trollok vannak rajtuk leginkább, ilyen "lány vagyok, de valójában fiú"-style.
2018. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

biztos de azokat nem moderálják és tele vannak fake profilokkal és rengeteg reklámmal.


A szerver bérlés és a moderátorok fizetése is pénzbe kerül. Ha valami ingyen van az bűzlik valamiért.

2018. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

randivonal.hu szerintem tűrhető árral dolgozik.

A Tindert meg lehet használni előfizetés nélkül is ha nincs szükséged az extra szolgáltatásokra.

2018. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehol sem kell semmire előfizetni.
2018. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

#2 a fizetős oldalakat SE moderálják, semmit sem csinálnak rajtuk, csak beszedik a pénz: pl parom.hu, randivonal Ilyen oldalakra való szerver bérlés filléres dolog. Ha van egy digineted, akkor otthonról hostolhatóak simán, egy átlag pc-ről.


Bár vannak fizetős oldalak, amiknél csinálnak valamit: fake profilok gyártása, ezekkel botok, vagy animátorok húzzák a mézesmadzagot a baleknak, hogy fizessen, pl csajokespasik, cupydo.

2018. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak, csak épp az ottani nők 90%-a kamureg, troll, vagy üzemeltetői bot.
2018. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-6:


Fel kellene jelenteni az összes ilyen oldal üzemeltetőjét, ez is csalás és átverés. Én is kibaxtam már egy csomó pénzt fölöslegesen, mire rájöttem. Rohadjanak meg. A csajokespasik.hu és padaam.hu nagy átbaxás, de ezek egy tőről fakadnak. F

2018. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kellene egy törvény erre is és validálni kellene az ottani tartalmat.
2018. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 nem lehet, ott az apróbetű, hogy nem vállalnak felelősséget a profilok valódiságáért... Mossák kezeiket, botjaikat, animátoraik kezeit.
2018. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!