Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kelthetem fel egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetem fel egy lány figyelmét? Mármint hogy ne csak a kérdésekre tudjon választ adni hanem, ő is kérdezzen mert elég unalmas számomra hogy csak én kérdezek

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A mai nők csak a jó hallgatóság szerepét töltik be, de ahhoz nagyon kevesek, hogy kérdezzenek is. Ahhoz kellene némi sütnivaló is. :D F
2018. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...
2018. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőként számomra nem fontos, hogy kérdést tegyenek fel nekem. Arra is tudok írni valamit, amit elmond, és nem kell, hogy mindig kérdezgessük egymást. Ugyanezt elvárom a másik féltől is.
2018. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a nők már elvárják azt is, hogy olvass a gondolataikban vagy legyél pantomim művész. :D Ha nincs természetfeletti erőd, akkor max. egy barátzónába került "superman" lehetsz. :D
2018. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha már kialakítottál némi komfortot és mégsem kérdez vissza sose,akkor nyomsz rá pár nem túl durva neg-et.Az sok esetben be szokta indítani a kérdezést.Ha jól veszi,akkor lehet keményebbeket is rátolni.Vagyis flörtölt alakítasz ki,nem pedig egy unalmas ismerkedést,mert ezért nem kérdeznek,mert ezt érzik.
2018. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó párszor voltam ilyen helyzetben, de általában az ilyen beszélgetés mindig elhalt és nem is folytattuk/folytattam tovább érdeklődés hiányában. Mivel ha valakit érdekelsz akkor szint úgy ő is belefektet némi energiát hogy kérdezzen, érdeklődjön irántad, de viszont ha csak te kérdezel az esetek 90%-ban akkor nem érdekled őt és felesleges köröket futsz. Ez nem rossz indulat mielőtt félreértesz csak ha belegondolsz hogy ha téged komolyan érdekel a lány akkor te is teszel bele egy kis erőfeszítést hogy érdeklődj,kérdezősködj és ezt te is elvárnád tőle ugyebár de ha ez nincs meg akkor egyhangú a beszélgetés, viszont ha ő is érdeklődne irántad, akkor nagyon gördülékeny,normális, kellemes beszélgetés jöhet létre.
2018. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!