Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiaknak azok a nők kellenek akik mellettük is félremennek? Vagy a férfiak ennyire a szexre mennek?

Figyelt kérdés
Nem egy példát láttam már erre ismerősi körömben. Azt a nőt aki hűséges, rendesen viselkedik azt általában maguk a férfiak vágják ki, mert unalmasak. Viszont akik megcsalják a párjukat, nekik a férfiak még meg is bocsátanak, sőt még könyörögnek is hogy mellettük maradjanak. Ezek a nők akik sok férfival vannak együtt a párjuk mellett, gondolom az ágyban is mindent megcsinálnak, amit általában rendes nők nem is engednek.
2018. szept. 10. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkét nemből ismerek ilyet. Sok ember szinte szeret szenvedni-küzdeni olyanért, aki le sem szarja.

Sajnos én is tapasztaltam, hogyha körberajongom a barátomat, akkor érdektelenebb. De ha hazautazom több napra és elfelejtem felvenni a telefont, vagy kicsit nemtörődömebb vagyok, akkor aggódni kezd és folyamatosan keres.

Öcsémet is megcsalta meg -elnézést-leszarta a legutóbbi barátnője, ő meg így is visszafogadta volna, még nekem volt rossz érzés. :/

De nők között is ugyanez van, sok nő ahhoz van hozzászokva, hogy felmosórongyként bánnak vele.

2018. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

"amit általában rendes nők nem is engednek."


Ja, mert attól rendes egy nő, hogy unalmas az ágyban.

2018. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában normális nők nem szeretik az anál szexet, a könnyűvérűek meg mindent megcsinálnak az ágyban.
2018. szept. 10. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kéne mindenkinek?!

Exfeleségem konkrétan ezért vágtam ki... Pedig gyerek is volt meg ház meg minden. Nekem például alap dolog a hűség. Ne álltalánosíts kérlek.

2018. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Normális nő vagyok, és szeretem az anál szexet.Bocsi. Meg 22 éve a férjemet is, akit nem csaltam meg. Úgyhogy fogd vissza magad egy kicsit, és ne általánosíts, mert nettó hülyeségeket hordasz össze.
2018. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Különös mindenki kivágja azt a nőt aki megcsalta, de az életben akkor hogy hogy arra látok példát amit feltettem a kérdésben?
2018. szept. 10. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
"Különös mindenki kivágja azt a nőt aki megcsalta, de az életben akkor hogy hogy arra látok példát amit feltettem a kérdésben?" Talán mert nem ismered másik 8 milliárd embert...
2018. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

"Általában normális nők nem szeretik az anál szexet,"


Mi ez a baromság? Hol élsz te, a múlt században? Anált az a nő szereti, amely élvezi (vagy a partnere jól csinálja). Te a prűd nőkről beszélsz, akik semmire sem nyitottak.

2018. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az anális szexet nem szeretem, de az orálisat adni igen, meg ha az arcomra élveznek meg ilyen egyéb, "könnyűvérű" tevékenységet. Rendes lány vagyok, sosem voltam hűtlen senkihez sem. Szerintem ebben keresd a dolog nyitját, nem a rendesség vagy nem rendesség az akadály, hanem a kielégítő szexuális élet hiánya. Prűd nővel senki sem akar együtt élni, azt valóban előbb fogják elhagyni vagy megcsalni a férfiak, erre számítani lehet.
2018. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!