Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook-on ismerkedhetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on ismerkedhetek? Ráírhatok ismeretlenül? Ismerősön keresztül? Örülnék neki ha sikerülne mert már nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Írj! Vesztenivalód nincs, max nem válaszol.
2018. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne manapság így ismerkednek az emberek
2018. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Írj rá nyugodtan, de vedd lazán és annyira ne éld bele magad.
2018. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

2-es csak a magad nevében beszélj.


Én hagyományosan ismerkedek férfi módra. FB-n csak annak a csajnak írok, akit már valamennyire ismerek.

2018. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha magányos vagy, előbb barátokat keress. Ne legyél önző.
2018. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 4- es! :)

Nem nyilvánvalóan magamból indulok ki ezt tapasztalom hogy a legtobb férfi úgy teszi.! De nyilván nem mondtam azt hogy csak internet segítségével teszik!

2018. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
#6: es ki all szoba olyannal, aki ketsegbresetten idegen noknek irogat? Feltehetoen nagyuzemben, csak valami bejon alapon. Rettento visszataszito
2018. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazat adok! Ez minden esetben így mukodik naluk.. ha baratnos ha szingli akkor is.. akinek van egy kis esze nem ismerkedik neten akinrk mrg nincs vessen magara
2018. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem ismerkedek neten. Az ismeretlenül kezdeményezésekre tiltással reagálok.
2018. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sosem ismerkedtem így, egy eset kivételével. Nő vagyok, és a pasi aki rám írt értelmes volt és szuper jól nézett ki, nem volt tolakodó, tehát válaszoltam Neki és tovább szőttük a szálat.

Tehát...ha jól nézel ki, kellően össze tudod szedni a gondolatodat, akkor rajta, de ahogy írták is, ne kezeld tragédiaként ha visszautasítanak vagy nem írnak vissza.


És alaposan nézd meg a kiszemeltet, csak függetlenekre írj rá!

2018. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!