Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken a férfitöbblet miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken a férfitöbblet miatt, Budapesten pedig a külföldi pasik miatt nem lehet barátnője egy átlagos pasinak?

Figyelt kérdés

A nők ugye többnyire felköltöznek valamilyen városba egyetemre, a KSH adatai alapján is vidéken már abszolút férfitöbblet van. Vannak olyan falvak ahol gyakorlatilag nincs is már fiatal nő, mert mind elment, vagy megházasodott.

Budapesten elvileg megvan az 50-50% bár neccesen, de fogjuk rá, hogy megvan, viszont a külföldi pasik száma igen jelentős, a belvárosban éjszaka már magyar szót nem hallani. És az a legnagyobb baj, hogy többségben férfiak jönnek, nők alig. Egyszerűen az utóbbi években elterjedt külföldön, hogy a magyar nők milyen olcsók és könnyen kaphatóak egy külföldi számára, ezért jönnek mint a bolond ide csajozni, ami persze felborítja a nemek arányát keményen. Ráadásul nem nehéz egy ilyen szegény országban kitűnni, külföldön félmillió forint a minimálbér, nem kell megizzadniuk azért, hogy itt pénzes pasik legyenek. Ez természetesen nagyon igazságtalan előny nekik.


2018. szept. 15. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Oke, en kulfoldon elek es elmondom neked, miert mennek csoporttarsaim Budapestre:

1) kozel van

2) olcsobb minden sokkal, huh, penzesnek erzed magad, jo szallodakban szallsz meg, jo ettermekben eszel, stb

3) ez az egyik legszebb, legpezsgobb fovaros az olcsobb orszagok kozul

Sose hallottam olyat, hogy lanyokert mennek, sot, megcsak azt se meseltek, hogy lett volna kalandjuk veluk. Egyedul arrol meseltek, mennyire lehuztak oket es legkozelebb mehetnek veluk, hatha akkor nem merik ezt megtenni.

2018. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

A férfitöbblet országos, szóval Budapesten ugyanúgy többségben vannak a férfiak.


#1, a konok tagadással semmit nem érsz el. A tények makacs dolgok.


#10, ez neked is szól.

2018. szept. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem külföldi párom van, de nagy ívben letojom a pénzét. Az viszont lényeges, hogy tisztelettel és szeretettel bánik velem, szuper a humora, illetve nem fél kommunikálni az érzéseiről. A külsővel kapcsolatos preferenciáiról az ember nem tehet, szánom-bánom, de bevallom, hogy nekem a sötét haj, sötét szem, sötét bőr jön be férfias vonásokkal, alkattal. Biztos neked is van egyfajta nőtípus, aki jobban tetszik, a legtöbb nőnek is van, ez nem bűn. Én nem sok magyar pasit látok, aki igazán bejönne külsőre, ráadásul sokszor sajnos elég igénytelenek, nem adnak magukra (tisztelet a kivételnek!).

Olyan férfit, aki külsőre és belsőre is megfelel számomra, származásra és nemzetiségre való tekintettel szívesen választok páromnak, ugyanolyan esélyekkel indul egy magyar, mint egy török vagy egy mexikói pasi.

2018. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, javaslom keress a Bónuszbrigádon valami neked tetsző buszos utazást, ahova szívesen elmennél, fizess be és menj el (ezek nem drágák, csak idén eddig 5 ilyenen voltam, nekem a következő terv a jégkatedrális a Tátrában, decemberben). Egyből nem fogod érezni a férfitöbbletet, mert az ilyeneken nagy többségben vannak a nők, és fiatalok is, nem csak idősek.
2018. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Ez teljesen normalis! Ember az ember, nem ertem, miert koveznek meg egyes emberek, ha kulfoldi a parod. En eltem Londinban, ott magyar parom volt. Most Becsben vagyok, itt orosz. A nemzetiseg nem sokat befolyasol, vannak jo es rossz emberek mindenhol.

Azt elismerem, van olyan retege a magyar lanyoknak, akik szamara meno a kulfoldi par (nem csak a penz miatt, hanem hogy elmondhassa, hogy neki bizony amerikai pasija van, aki eppen Miamibol latogatja lol). De ezek a nok olyanok is... oruljetek, hogy az ilyeneket "elviszik" a kulfoldiek. :D

2018. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!