Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja egy csomó pasi, hogy nekik randi utánn szótlanul eltünni kisebb bunkóság mint a nők részéről társkeresőn nem válaszolni?

Figyelt kérdés
Állandóan megy itt a pasipanasz,hogy ráirnak a nőkre azok meg nem válaszolnak.Közben meg velem,és az ismerőseimmel is megesett már,hogy a pasik se válaszolnak,egy egész jó netes beszélgetés után minden indok nélkül törölnek,vagy egy alapvetően jó hangulatú(nak tűnő) randi utánn törönek minden magyarázat nélkül...Akkor most miért is kéne a pasikat sajnálni?Ha tőlünk elvárják,hogy legalább annyit írjunk,hogy bocs,de nem vagy az esetem,mi is elvárnánk ugyanezt.Pláne egy randi utánn ahol már azért nem kevés időt és valamennyi pénzt is rápazaroltam az illetőre(mindig fiztem a saját fogyasztásomat,én vagyok a képeken,szóval ne gyertek azzal,hogy biztos azért, mert lehuztam a pasast kajára,vagy mert élőben meglátta,hogy 100kg vagyok).Szerintem ez nagyobb gáz,mint az ha valaki nem válaszol egy "szia,mizu?"szintű 2 bites kezdeményezésre...
2018. szept. 18. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert csak az érem egyik oldalát látják. Nőként csak arról tudsz véleményt mondani, amit a pasikról tapasztalsz, férfiként pedig a nőkről. Ez nyilvánvaló kéne legyen, nem? Aki elég értelmes, észreveszi, hogy egyik nem sem rosszabb vagy jobb a másiknál, csak értelemszerűen nem látod a másik oldalt.
2018. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök jó ez a szó, hogy "pasipanasz" :D


Szerintem egyáltalán nem a "szia, mizu" szintű kezdeményezésre nem jön válasz, hanem SEMMILYENRE. Ez a problémájuk. Már mindent bevetnek, megpróbálnak, rámenősen, lovagiasan, romantikusan, humorosan, stb. és no reakció. És ebből következtetnek arra, hogy csak a legjóképűbb pasik érhetnek el bármit is társkeresőn.


Nem mondanám ezt bunkóságnak, de rejtélynek mindenképpen. Ha semmilyen próbálkozásra nem reagálnak neten, akkor csodálkozol, hogy a férfiakon úrrá lesz a pánik?


Na, mindegy, a randi utáni hipp-hopp eltűnés az valódi bunkóság, az előbbi pedig egy kibogozhatatlan rejtély, egy gordiuszi csomó - én ezt gondolom :D

2018. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Erre sejem a választ,volt ne is olyan rég itt erről kérdés.

Egyrészt azért mert az embernek nem feltétlenül van kedve magyarázkodni egy idegennek(hogy de miért),másrészt mert nagyon sokan elképesztő agresszióval reagálnak a normális visszautasításra is,és szidni kezdik az összes felmenődet,le.k-nak meg mindent ami a csövön kifér,még olyanok is akik normális levelet írnak(azért tudom mert szoktam nekik válaszolni)Erre meg ki a fenének van szüksége?

2018. szept. 18. 17:40
 4/10 A kérdező kommentje:
bocs,kihagy a billentyűzetem...:(
2018. szept. 18. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem tűntem el se beszélgetés, se randi után, és soha nem sziamizu-szintű üzeneteket írtam. Joggal reklamálhatok?
2018. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
mert elmegy a hapsi a randira, s a nő közel sem úgy néz ki mint amilyen a képeket, így persze eltűnik, ellenben ha nem válaszol a nő, akkor még csak a fáradtságot sem veszi h elmenjen, azaz lesz*rja. érzed a különbséget?
2018. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 De egyébként mi olyan szörnyű abban, ha nem mondja meg, hogy “bocs nem jössz be”? Én ezt ha eddig bárkinek elmondtam randi után, abból pont az lett, amit te írtál - elküldtek melegebb éghajlatra, elhordtak mindennek meg ilyesmi. Pedig kifejezetten értelmes emberekről van szó, de egy szimpla visszautasítás ilyen szinten ki tudja hozni az agressziót a férfiakból.


Na én pont az ilyen konfliktusok elkerülése végett nem igénylem, hogy ha valakinek nem jöttem be, azt így kerekperec megmondja. És én sem nagyon mondom már fordított esetben, csak ha külön kérdezik. Az is elég jel, ha nem keres, vagy nem ír vissza, egy randi után amúgy sem fog összedőlni senkiben a világ. Majd jön más🤷🏼‍♀️

2018. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jópár ilyet átéltem, okot sose tudtam meg. (Volt, hogy volt is valami köztünk, és úgy szívódtak fel.)

De én lennék bunkó, ha nem írtam vissza minden jött-mentnek?🤔

2018. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akkor csinálom ezt, ha észreveszem, hogy nem jöttem be a nőnek. Szerintem olyankor ti sem bánjátok.
2018. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peca1000 ***** válasza:

Nőktöl is már kaptam bunkó,sértő beszólást, mert elmondtam neki udvariasan, hogy nem az esetem.


De ha úgy érzem, hogy részemről jöhet a folytatás, akkor közlöm a lánnyal. Illetve megkérdezem őt is, hogy szeretne e egy következő randit.


Ha igen, leegyeztetek vele egy konkrét időpontot, ha nem tudja mikor ér rá, akkor várom a hívását.


De ugyanezt megteheted te is àm a pasival, amit én a nővel.

2018. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!