Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő,60 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő,60 éves férfi?

Figyelt kérdés
Ráadásul gyerekkori barátnőm apjáról van szó. Kicsi korunkban sokat voltam náluk, és nekem olyan volt ő mintha az apám lenne, mivel engem anyukám egyedül nevelt. Most viszont már elkezdtem vonzódni hozzá. Barátnőmnek elmondtam, mert nekünk nincsenek titkaink egymás előtt, és hát kicsit meglepődött, de azt mondta, hogy a mi kapcsolatunk már van olyan szinten, hogy őt ez nem zavarja. Egyébként jól néz ki. Kicsit kreol bőre van, barna haj, barna szem. Nagyon férfias, rendes pasi. A saját korosztályom valahogy sosem érdekelt, mert szerintem gyerekesek, és nem tudnak férfiként viselkedni.

2018. szept. 22. 08:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ki bánja! Azzal jössz össze akivel csak akarsz...
2018. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Nalad tokeletesebb apakomplexusost meg nem lattam az oldalon. Ha tudnek, dijat adnek neked :D
2018. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Szuper! Ebben az esetben már akár köthettek is 1 fő + házastárs módozatban időskori biztonság életbiztosítást.
2018. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőd apukája egyébként a feleségével él? Mert ez akkor duplán furcsa. Egyébként hosszútávon gondolod,hogy ez működne? Dehogy,még rövidtávon se.
2018. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Oke engem sem zavar a koekulombseg...de a 60az mar sztm marha sok.

Apamnak ne mutassalak be? A leiras alapjan olyan mint ez az ember. Vihetned...anyam csak orulne.

Amugy meg mit erdekel idegen velemenye.?

2018. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
De beteg
2018. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

"A saját korosztályom valahogy sosem érdekelt,"


És akkor rögtön egy 60 éves papika?

Vannak azért átmenetek is, nem csak végletek.

2018. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Apakomplexus? Kis túlzással nagypapa komplexus.
2018. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Semmin meg nem lepődni. Ezt megtanultam. Még ezen az eseten sem:)
2018. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora korkülönbség már erős tulzás.

44 éves vagyok , sosem állnék szoba egy ilyen korú férfival.

Problémad van a szexualitással ? Ő csak a biztonságot jelenti neked,apa pótlékot.

Gondolj bele 10 év múlva mi lesz ?

2018. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!