Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha használtok/használtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha használtok/használtatok netes társkeresőt, akkor nektek hogyan megy/ment?

Figyelt kérdés

Regisztráltam néhány társkereső oldalra, de eddig csak nagyon kevés lányra írtam rá, szerintem nem több, mint 10-re, mivel kifejezetten hosszú távú kapcsolat reményében regisztráltam, így csak olyanokra írok rá, akikről a bemutatkozásuk+képeik alapján úgy gondolom, hogy eltudnám velük képzelni az életemet a továbbiakban. Viszont tőlük nem kapok semmilyen visszajelzést, így eddig mindig zátonyra futottam. Ha valaki ezt gondolná, akkor nem, nem a testileg 10/10-es legtöbbek által bombanőknek tartottakra írok rá, mert nekem nem ez jön be. De ugyanekkor vannak, akik rám írnak, nekem viszont ők nem igazán jönnek be (lehet más kifejezetten örülne neki, mert általában a nagymellű lányok találnak meg... :D ).


Tehát, akikre én írok, azok elutasítanak, akik nekem írnak, azokat én utasítom el. Már tényleg úgy érzem, hogy valami átok van rajtam ilyen téren és egyedül maradok... már csak azért is, mert mióta Bp-ről hazaköltöztem, nincs olyan baráti köröm, akikkel akárhová eljárhatnék és ott ismerkedhetnék.


28F Szabolcs/Borsod megye


Nálatok mi a tapasztalat netes társkeresővel kapcsolatban?


2018. szept. 29. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem jól ment, mert jó netem van, egyáltalán nem fagyott le az oldal. 😎



"Már tényleg úgy érzem, hogy valami átok van rajtam ilyen téren"

10 embernél nem írtál többnek és máris átkozod magad. Az igen!


"Kifejezetten hosszútávú kapcsolatot" egyébként nem éppen a neten érdemes keresni. Egy kép alapján még amúgy se lehet eldönteni, hogy ő kell e neked. A vonzalomhoz személyes találkozás kell mielőbb.

VIII. Henrik is egy festmény alapján(korabeli facebook) 'szeretett bele' Klevei Annába (ő volt a 4. felesége), úgy írták alá a házassági szerződést, hogy még nem is látták egymást, aztán amikor élőben találkoztak, Henrik álruhában ment oda és megcsókolta, Anna erre ellökte magától és németül káromkodni kezdett(mivel, hogy nem ismerte föl). Henrik ezek után teljesen kiábrándult a nőből és kijelentett, hogy sokkal csúnyább, mint a képen, egyébként sem illettek össze egyáltalán. Mivel Anna könnyen belement a házasság érvénytelenítésébe, így Henrik adott neki egy kastélyt azt útjára eresztette. Mondjuk végül is még ez a felesége járt a legjobban talán az összes közül.

2018. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Semennyire. Kukáztam is az egész projektet. :D

Nagyon nagy százaléka a férfitársaimnak szintén így tett. Nekik is, nekem is elegünk lett abból, hogy 50-60-ból talán egy lány visszaír, aztán az is elhal 2-3 üzenetváltás után. Pedig egyikünk sem aberrált dickpic-küldő. Átlagos pasik vagyunk, átlagos melóval. Élőben, hál' istennek, azért jobban szokott menni a dolog. :)

2018. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi haszna az egésznek, Kérdező. Ötvenszer annyi a férfi, mint a nő, ráadásul a női profilok nagyrésze is kamureg, troll, vagy üzemeltetői bot.

Időpocsékoláson kívül másra nem jók a társkeresők.

2018. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezekre én is gondoltam, hogy ilyen-olyan kamuprofil és/vagy botok, de olyan furfangos vagyok, hogy facebookon megkeresem a regisztráltakat :D eddig akiknek írtam, őket megtaláltam és évekre visszamenően vannak adataik, tehát ők igazi regisztrált tagok. Plusz azok is, akik rám írtak.


Még egy kis esélyt adok ezeknek, aztán meglátom mi lesz belőle.

2018. szept. 29. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Korábban elég jól lehetett ismerkedni társkereső oldalon, manapság már nem igazán. Sokszor előfordul hogy ráírok egy lányra tök normálisan, válaszol rendesen majd hirtelen ennyi és csak egyszerű bunkó tőszavakban válaszol hogy hánynom kell tőle.
2018. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!