Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha MO tényleg ilyen brutális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha MO tényleg ilyen brutális a férfitöblet akkor nem térden állva kéne hálálkodni annak aki pasi létére nem kapcsolatozik?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Mondjuk egy zsák 20 ezrest örömmel elfogadnék.

Ámbár tapasztalataim szerint a párkapcsolatoknak hátránya is van.



2018. szept. 30. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
20-som nincs,de te sem vagy százas.
2018. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 TTP80 ***** válasza:
93%
A fene enné meg már ezeket a hülye férfitöbbletes kérdéseket...normális kérdésekre meg alig jön válasz.
2018. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

többen vannak a férfiak, de szerintem nem brutális a férfitöbblet


tény, hogy a szórakozó helyeken, vagy társkereső oldalakon 3x 4x több pasi van mint nő .. korosztályosan..


De az is lehet, hogy a nők nagyobb része nem ilyen helyeken szeret ismerkedni..


Na meg a másik a nő választ..

2018. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Sehol sem találtam olyan statisztikát, ami férfitöbbletről írna, ponthogy a nők vannak többen. De ha a férfiak lennének többen 1-2%-kal, akkor az lenne az oka annak, hogy többmillió magyar nőből egyet sem tudsz fogni?

[link]

2018. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag úgyis mindenki mindenkiben talál valami kivetnivalót, így ez lehetetlen.
2018. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%

Ezt nem értem én se, Kérdező, miért ekézik azokat a férfiakat, akik nem kérnek ebből az egész képmutató párkapcsolati cirkuszból. Elvégre szívességet tesznek nekik, nem?


#5 a népszámlálási adatok szerint 35 éves korig nagy a férfitöbblet. Van nőtöbblet is, igen, 60 éves kor felett. Tehát a többlet öregassznyokból áll.

2018. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Magyarországon brutális férfitöbblet lenne? Szerintem brutális többlet inkább Kínában vagy Indiában van. Magyarországon statisztikailag kiegyenlített a nemek aránya, még korcsoportra lebontva is. Igen, 1-5% különbség statisztikailag kiegyenlített arányokat jelent.

Ha nem találsz párt (már ha egyáltalán keresel), kénytelen leszel más okot megnevezni ehelyett.

2018. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

#8 korcsoportokra lebontva pont hogy nagyon nincsen kiegyenlítődés. Arra pont, hogy 35 évet kell várni.

5% különbség tudod mikor volt? 1997-ben.


Van relatív és van abszolút férfitöbblet is. Lehet vitatkozni ezzel, de a tények makacs dolgok ám. A piros kezeket pedig visszaadtam.

2018. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
#9 Ja persze, Magyarországon kisebb csoda, ha nőt látsz az utcán, az is biztos 70 feletti :D Ekkora hülye kifogást..szimplán nem tudsz csajozni, vagy ronda vagy, vagy nem tudom.
2018. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

2-esnek van igaza!

Itt retardált és kretének gyülekezete van.

És a csillagos égben vannak az igények...

2018. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!