Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarázza már el valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el valaki, hogy nekem 29 éves fiúként miért "könnyebb" mint egy 38 éves nőnek?

Figyelt kérdés

Ja és jól karbantartott igényes és sikeres 38 évesről van szó, akivel jártam.


Állítólag NEKEM sokkal könnyebb...hát nem is tudom kit akarnak elvinni dugni, akármilyen depressziósan megy el egy buliba...


Én meg a maxot hozom, és még akkor sem kellek "nagy vonalakban" senkinek. Azt most tegyük félre, hogy a irtózatos áldozatok árán néha néha (úgy 1-2 évente) szerencsém van, és önmagamhoz képest sokkal jobb nővel vagyok, de erre nem lehet egy életet alapozni.


Persze állitoalg egy ilyen korú nőnek NAGYON nehéz, mert nem akarnak gyereket csinálni neki és azt eltartani..


Az a probléma, hogy velem sem akar gyereket senki, max olyanok akiktől felfordul a gyomrom.


És én még sexre sem nagyon kellek a nőknek.


Akkor kinek is könnyü és kinek is nehéz?


2018. szept. 30. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél te az okosabb és engedd el.
2018. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem beszélgess el azokkal, akik szerint egy nő értéke 25 felett már csak folyamatosan csökken, 35 felett meg örüljön, ha ránéznek egyáltalán.


Komolyan szeretnék látni már egy ilyen fight-ot, mikor összecsapnak a "csak az izmos férfiak jutnak nőhöz" a "miért csak a vézna srácokat veszik észre" csapatok, a "csúnya férfiak nem kellenek senkinek, a nők csak a külsőt nézik" és a "lehetsz akármilyen gusztustalan, ha pénzes vagy" bandák, esetleg a "minden korban hatalmas férfi többlet van, ami miatt nem jut nő" és a "30 felett majd megfordul a világ és nyakig lehet járni a p-nában" csapatok. Vagy akármelyik két ellentmondásos konteó, amivel azt probálják bizonygatni, hogy ők miért nem felelőssek a saját életükért, miért csak a körülmények áldozatai.

2018. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Állítólag NEKEM sokkal könnyebb...hát nem is tudom kit akarnak elvinni dugni, akármilyen depressziósan megy el egy buliba..."


Kár, hogy ebből a mondatból neked nem derül ki a probléma háttere: hogy a nőt CSAK d*gni akarják elvinni, ki tudja, milyen jöttment, tudatmódosított, perverz alakok, és nem kíváncsiak a lényére, komolyat nem akarnak tőle. Csak ennyire tartják: kósza ürítésekre. Emiatt nehéz a nőknek, persze nem mindegyiknek.


Te ideális helyzetben jobb pozícióban lennél: magabiztos, határozott, igényes, magára adó férfiként, a korodnak megfelelő egzisztenciával. 30 körül - de inkább 35 körül - egy ilyen tulajdonságokkal megáldott férfi nyugodtan válogathat a nők közül kb. 10 évvel felfelé és lefelé is, tehát a hölgyemények legtágabb spektrumából szemezgethetsz.

2018. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy egy imbecil senkinek néznek az emberek a külsőm miatt, miközben még a diplomások között is átlag felett keresek.


lehet, hogy hosszútávon én járok jól, de nekem is csak egy életem van...és a rövidtávon nem osztanak lapot, akkor mégis hogyan éljek meg?:(

2018. szept. 30. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit izgat az téged, hogy egy 38 éves nőnek könnyebb vagy nehezebb e párt találni mint neked?! Hol befolyásolja ez a te életedet?! Mert ha célkorosztály lenne neked, akkor még meg lehetne érteni, de így hogy semmi jelentősége nincsen, nem is értem, mit filózol ezen. Olyan ez mintha egy zebra azon bosszankodna, hogy egy rénszarvas biztos sokkal nagyobb biztonságban van a ragadozóktól a tajgán, mint egy zebra a szavannán. 😎
2018. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 : Én 34 éves vagyok, 184cm magas, 80kiló (heti 3 edzés miatt) sportos, jó egzisztenciával, magabiztossággal és még sincs az, hogy válogathatok a nők között. Ez csak abban a helyzetben igaz, hogyha olyan helyen dolgozol, ahol 10 nő van körülötted. Mivel a nap nagy részét a munkahelyen töltöm, így marad a net, a hobby során való ismerkedés, stb.

Több olyan tanácsot hallottam, hogy társaságba kell menni, ki kell mozdulni. Én ezt gyakran teszem, vannak barátaim, hobbym és mégis több mint 1 éve egyedülálló vagyok. Hogy miért? Azért, mert a korban, életszinvonalban, tudásban hasonló korú nők vagy elkeltek vagy nagyon válogatnak. Igen, ők válogatnak. Ez csak mendemonda, hogy a 30as nőknek már kevés a lehetőségük. Elég csak kimenni az utcára, felmenni a netre és levonni a statisztikát. Egy jó nőre ( nem topmodell) legalább napi min. 4-5 férfi fog élőben rámosolyogni, próbál szemezni, a neten meg legalább napi 40-50. Én nem látom azt, hogy ez fordítva is igaz lenne. Akkor hogy is van ez?

Nem kekeckedni akarok, de szeretném látni az ellenérveket, példákat, ha egy átlagnál kicsit jobb férfiről van szó minden tekintetben...

2018. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jaj öreg, én tényleg elég nyeszlettül nézek ki, és hogy volt ez a hozzám képest klasszisokkal szebb nőm, folyton jöttek ezek az ÖSZTÖNÖS beszologoatások, mintha ez a primkó viselkedés az emberek agyába lenne kódolva, hogy ha valaki szép nővel van, akkor be kell szólni.


és durván, keresték a balhét.

2018. szept. 30. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd már ezt a nőt! Attól,hogy itt háborogsz, írod ki sorra a sérelmedet,dühödet, nem fog változni a helyzet.Felejtsd el. Eddig sem értem,hogy működött köztetek ez az egész.
2018. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez már hányadik kérdésed ugyanarról? Engedd el azt a nőt, tedd helyre a gondolkodásodat, mert össze-vissza vannak a gondolataid, fejleszd a személyiséged, és normális körökben ismerkedj.


Most virtuális buksisimit vársz tőlünk, hogy jajj igen, te szegény fiú, olyan kár, hogy íy rá vagy szállva arra a 38 éves nőre, de nehéz lehet neked itt keseregni? Ezek nem olyan dolgok, amin ne lehetne túllépni. Gyereken meg ilyen rendezetlen lelkivilággal ne gondolkodj egyáltalán.

2018. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki ilyesmit állít, annak soha semmi problémája nem volt a párkapcsolatában, könnyen ordibál be a pálya széléről baromságokat.

A nők legnagyobb részére 38 évesen is van kereslet, ennyi idősen is találhat akár társat, akár szexpartnert. A férfi ennyi idősen már vastagon ott tart, hogy prosti, vagy jobbkéz-szabály, vagy a nagy semmi.

2018. okt. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!