Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keresgélés 30 felett pasiként?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresgélés 30 felett pasiként? Hol, hogyan, mikor merre vagy egyáltalán miért vagy van e értelme? Szerintem irreálisak az elvárások kedves hölgyeim. 😉

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vagyok egyedül normális egzisztenciával, saját lakással, autoval, de a mai csajokat elnézve szerintem jó darabig így is lesz. 😁 Nem vagyok gáz nem nézek ki vagy öltözök rosszul sportolok, egy nyugat Mo.-i nagyvárosban élek, de valahogy úgy érzem, hogy esély nincs olyan nőt találni aki engem is megmozgat valamennyire és inkább vagyok vele szívesebben mint egyedül. Nincsenek nagy elvárásaim csak ne nekem kelljen eltartani meg tetszen, megmozgasson valamennyire, mert anélkül minek lennék vele, de nem topmodellt keresek! A csajok nem tudom kit vagy mit keresnek, de azt veszem észre, hogy sokan elvannak csak úgy szingliként talán 1-2 bikát tartva titkon és mindegyik arra vár, hogy mikor jön egy idő és pénzmilliomos pasi az életben átlagon felüli adottságokkal és mesés jóléttel bearanyozva életüket, önbizalmukat folyamatosan legyezgetve. Nem tudom, de azt veszem észre hogy sok külsőleg picit igényesebb nő annyira el van szállva magától és olyan flegma stílust enged meg magának, ha normálisan intelligensen módon próbálsz ismerkedni, hogy az embernek elmegy a kedve is. A mai huszonéves lányok a harminchoz közel is 90% ban ezt várják el egy pasitól: Legyél tele, de ne dolgozz sokat, de ha sokat dolgozol akkor is legyél b..ott jó fej és szórakoztató minden nap x óra meló után. Azért ha lehet dobj be egy wellnesst vagy egy utazást rövid időközönként. Cserébe természetesen ők semmit nem tudnak nyújtani a ragyogásukon kívül, de persze ez így természetes. És eszméletlenül sok ilyen fiatal nő van manapság. Én magam részéről ebből egy éjszakánál többet nem kérnék. Hosszú távon olyan hölgy érdekelne aki nem visszahúz minden tekintetben hanem tudok valamire menni vele. Nem tudom hogy hol kellene ismerkedni, kipróbáltam már sokmindent, net, szórakozóhelyek, de valahogy eddig nulla eredménnyel. Sok ismerősöm van ebben a cipőben hasonló adottságokkal jó kiállással, de természetesen a hölgyek huszonévesen is ugyanúgy játszák a királykisasszonyt mint 15 évesen anno.

2018. okt. 13. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Mostanában ezt tapasztaltad? Hány nővel jöttél össze mostanság, hogy ezeket levontad?

Szerintem saját lakás, munkahely, normális eletvitel ez mind jó, az meg hogy jól nézel e ki biztos valakinek bejössz. Szóval úgy értem nem rosszak az esélyeid. És vannak még normális nők, akiket nem kell elhalmoznod, de azért mindannyiunknak jól esik az igyekezet.

2018. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem kötelező csajoznod, úgy éled az életed, ahogy akarod, és annyit rizsázol, amennyit csak akarsz, én pedig annyit olvasok el belőle amennyit akarok. :)
2018. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Persze jól esik az igyekezet, csak úgy veszem észre hogy ez nagyon egyoldalú a mai világban, szinte alap. Nálam meg úgy néz ki ha mar kialakult valami akkor igyekezek, de akkor sem hülye módjára... Ne a lóvémért kelljek valakinek... Nem tudom az ország más részeiben milyenek a fiatal nők, de Győrre tipikusan ez jellemző.
2018. okt. 13. 19:14
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Tudod azért elég vicces, hogy szidod itt a nőket de azért neked is kéne:) Plusz kikötöd, hogy egy éjszakánál többet nem kérnél... :D Megsúgom, az egy éjszakáért is meg kell szenvedned, nem csak a kapcsolatért ;) Egy nőnek se mindegy hogy ki mártja meg bennük ;) Szerintem amíg így gondolkodsz jobb is ha egyedül vagy, már megbocsáss. Amit itt lenyomtál az elég szánalmas... komolyan, minden férfi akinek véget ér egy kapcsolata ide jön hőbörgni gyk-ra hogy miért nincs nő... mert egyrészt már nem vagy fiatal (30 felett... tág fogalom) másrészt valószínűleg süt rólad hogy belefáradtál és egy fiatal nő se kér ebből.
2018. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Hogy miért van értelme ? 30 évesen ezt elvileg el kéne döntened magadnak. Am meg ahogy már írták nem kötelező a dolog.


Én is 30 vagyok és nem foglalkozom ezzel mert a munkám meg az egyetem miatt nincs erre időm. Viszont ezt én magam alakítottam így. Nem is sírok miatta.

2018. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

30 feletti férfiak 90%-a úgy néz ki,mint a saját apja,de nekik csak gyönyörű,fiatal,okos,házias csaj kéne..

Nézzetek már tükörbe,nagyon gáz ez a korosztály.

2018. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A 4esnek üzenném, hogy nekem sem mindegy kibe mártom.... ha már ilyen nőies és kultúrált... beléd biztos nem mártanám 😅😂 és bele sem vagyok fáradva csak leírtam őszinten amit tapasztalok magamon és a környezetemben ebben a korosztályban... amúgy nem egy éjszakára vadászok, holott azért ilyesmit össze tudok hozni bármikor, de latom sokaknak nem megy az értő olvasás....
2018. okt. 13. 19:23
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Annyit megjegyeznék: leghosszabb 3 évig éltem szexmentesen, ennyi idő telt el két kapcsolat közöt, mert nem vagyok se az egyéjszakás, se a szexbaratság híve.

Igen, mostanában az a vád, hogy inkább "tartogatjuk" magunkat egy vagyonos embernek, de a prolikkal ugye nem.

A megfejtés jóval egyszerűbb ennél! Valóban komoly kapcsolatra vágyom, így addig inkább vagyok szingli. A férfi kínálatból 60% kiesett, aki csak csak dugni akar. Marad a biztató 40%. De a helyzet az hogy szerintem nagyon nehéz megtalálni a megfelelő társat! Akivel elfogadjuk egymást és szerelem is van. Néha tényleg könnyebb lenne Mr. Tökélyre pályázni, aki úgy néz ki mint egy model és annyi pénze van hogy évente több nyaralást is megengedhet magának valami világvégi kis szigetre ... ebből többet is találni és előbb, mint a hozzám passzoló férfit.

2018. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy az esélyeid szerintem jók... de ahogy kifejtettem a hozzánk való társ megtalálásának nehézségeit: semmivel sem lesz könnyebb a társad meglelése!

Azért én sok sikert kívánok!

2018. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Na csajok azért ne tévedjünk el.... ezeknel a milliárdos pasiknál azert lehet a 27. ek lennétek a sorban, illetve azért nincsannyi milliárdos ám mint amennyit szeretnétek. Lehet hogy van kozmetikus meg haj meg köröm meg 5 d szempilla de ezt bármelyik vetélytarsatok meg tudja tenni, ettől még nem lesztek mások egy kiadós zuhanyzas után.... csak ugye nyilván a pillanatnyi varazs elhiteti napközben hogy jééé én amerikai topmodell vagyok és le kell néznem mindenkit akinek nincs feszített víztükrű medencés házikója dupla garazzsal 2 db x6ossal... biztos van ilyen pasi persze de ott ti lesztek lenézve, nem tudom miert kell manapság a szintetek fölött 20al álló pasikat keresgelni 😁
2018. okt. 13. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!