Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg hazudozással kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hazudozással kell ismerkedni?

Figyelt kérdés
Többektől hallottam, hogy úgy ismerkednek, hogy odamennek a kiszemelthez segítséget kérni. Például útbaigazítást kér, vagy az időt kérdezi. De pontosan tudja pedig az utat, és hogy mennyi az idő, csak "fedősztori" számára. Vagy egyetemen játssza a butát és kéri, hogy magyarázza el az anyagot neki, pedig jelesre tudja az egészet. Tehát ha így nézzük, már rögtön az elején hazugságra épül az ismerkedés. Kizárólag hazugságokra lehet kapcsolatot építeni? (31/F)

2018. okt. 16. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez messze nem hazugság, direktben megmondani a kiszemeltnek, hogy bejön, elég nagy bátorság kell - ezért folyamodnak inkább "fedősztorikhoz". Sokkal nagyobb probléma, ha másnak adod ki magad az ismerkedés alatt, vagy elhallgatsz dolgokat a partner előtt. Ez már tényleg elítélendő.
2018. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én építettem. Játszottam a butát egyetemen azért, hogy a pasi korrepetáljon... és bejött. Jártunk.
2018. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ez soha nem ment jól. Mindig kerek perec megmondtam mit akarok, de a lányok jobban szeretik az ilyen kamu szövegeket. Nem túl logikus, mert attól, hogy pár percet beszéltél egy ismeretlennel egy semmilyen témáról attól még ismeretlen marad, miért bíznál benne jobban, mint aki csak simán elhív?
2018. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Na én ilyen pasassal szóba sem állnék ( mármint ha utólag kiderül) ki nem állhatom, ha valaki megjátssza magát, és fedősztorikat talál ki csak hogy a másikat így szedje föl. Ha bejövök egy pasinak igen ingyen annyira tökös, hogy merjen odajönni, és nyíltan közölni, Hogy: "szia szimpatikusnak talállak bla bla bla" vagy akármi... Ha nekem bejönne egy pasi én is megmondanám neki, nem hülye szövegekkel mennék oda. És szerintem ez oda - vissza elvárható
2018. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

"odamennek a kiszemelthez segítséget kérni" - jó ötletnek tűnik.


"útbaigazítást kér, vagy az időt kérdezi" - szerintem kicsit átlátszó, és szánalmasnak tűnik... főleg ha útbaigazítást kérsz, és kiderül, hogy a szomszéd utcában laksz :)


De ha sniccerrel elvágod a kezed, és úgy kérsz segítséget, hogy kösse be, tuti nem gondolja, hogy direkt csináltad, és tutira segíteni fog :)

28/F

2018. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

rocker_girl666:


Igen, igazad van, fontos az őszinteség.

De mi van a másik iránnyal, amikor egy lány azt hazudja, hogy van barátja, pedig nincs, és csak lepattintó szövegnek használja, arról mi a vélemyényed?

Mert sztem ez is gusztustalan akkor. A két nem egyenlő, ugyanúgy el kell ítélni a hazugságot mind2 oldalról.


Itt a gyk-n egy másik kérdésnél el lettem küldve a fenébe amikor azt mondam, hogy a két nem egyenlő, és ugyanúgy gerinctelen dolog ez a nekem-van-barátom dolog is. Jah és kiderült, hogy a hsz-ekből és a lepontozásokbl, hogy a női nem felsőbbrendű....

Vagy szerinted is az? :D

2018. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Először is tisztázzuk mi az a "hazugság".

A hazugság az igazság elhallgatása, elferdítése??,

Mert akkor a sminkelés is egy hazugság... és így ismerkedsz...

2018. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

#6-os természetesen az sem helyes, ha egy csaj ( vagy akár egy pasi) úgy próbál valakit lekoptatni, hogy azt hazudja van párja. Ilyen esetben mondja meg őszintén, hogy nem jön be neki az illető és kész nem kell túlcifrázni.


A kérdésnél meg nem tudom miért lettél lepontozva. Lehet, sok ( anti) feminista volt a pontozó között. De szerintem helyes a gondolkodásod. Nem tartom magam nőként sem alsóbb, sem felsőbb rendűnek egyetlen férfival, vagy akár nőtársammal szemben. Szerintem mindenki egyenlő, nemtől stb-től függetlenül

2018. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez ugyanaz az olcsó játék, amit pl. online ismerkedésnél is elvárnak. Legyél frappáns, vicces, ne akarj ismerkedni, de azért akarj, legyél egyedi stb. stb. bla bla. Ha kerek-perec megmondod mit akarsz, az úgy nem jó.
2018. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Én néha játszom a hülyét, így nagyon élvezem a pasik segítőkészségét. Komolyabb dolgokban viszont sosem hazudok.
2018. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!