Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják a nagyobb szerszám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a nagyobb szerszám, nagyobb örömet is okoz. Egyetértetek? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nemrégiben léptem ki egy hosszabb kapcsolatból (évek) és a páromnak nem túl nagy és nem túl vastag szerszáma volt. Nemrégiben megismerkedtem valakivel, akivel kialakult egy érzelmi, majd szexuális kapcsolat. Ennek a férfinak nagy és vastag szerszáma van, nagyon büszke is rá. De ha hiszitek, ha nem, messze nem nyújtott szexuálisan olyan élvezetet a nagy szerszám mint a kicsi! Fájt a behatolás, feszített, nem éreztem a makknak azt a surlódását amit a kicsinél! Megvolt a vágy, ránézésre iszonyatosan kívánatos volt, amiatt hogy nagy és vastag, sokkal kívánatosabb mint a másik. Az érzelmek is megvoltak, tehát ne fogjuk arra, hogy mert ezt a partnert nem szeretem eléggé. Egyszerűen maga a fizikai érzés messze elmaradt a kis szerszám nyújtotta örömöktől.
2018. okt. 21. 17:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Attol mert valakinek nagy van attol meg nem feltetlenul jo is az agyban. Persze tobb ra az esely mint egy 12cmel, de attol meg nem torvenyszeru inkabb emberfuggo. De nekem pl pont forditva vannak tapasztalataim mint neked. Nyilvan most itt nem 1-2cm kulonbsegre gondolok hanem inkabb 5-6cm.
2018. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyáltalán nem igaz! Tudod kinek a pap, kinek a papné....
2018. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy bizonyos szintig. Ahogy most megtapasztalhattad, van olyan, hogy túl nagy, és már inkább kellemetlen, mint jó.
2018. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Figyi, nekem 15/4,5, közepes hossz, vastag átmérő és minden barátnőm megőrült a kéjtől. 😏
2018. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Ez a nőtől is függ. Nekem mondjuk könnyű, én még szűzlányként elkezdtem mindenféle egyszerűbb kegel-gyakorlatot csinálni (tudod, ez a "csinálj úgy, mintha visszatartanád a pisit" jellegű feszítgetések), és emiatt engem borzasztó egyszerű kielégíteni, mert csak kicsit ráfeszítek, és már el is élvezek, szóval ebből a szempontból a 12 centi hosszú, nem kifejezetten vastag szerszám is ugyanolyan kielégítő volt technikailag, mint a nagyobb. Viszont az, hogy neked kellemetlenebb a nagy az a te biológiai adottságod. Nőkben is van szűkebb-tágabb, ami nem feltétlenül rossz. Én kicsit "rugalmasabb" vagyok, nekem a férjem 22 centis szerszáma, amit kézzel nem tudok átérni, teljesen tökéletesnek bizonyult. Ő a legnagyobb, akivel valaha dolgom volt (voltam vagy 8 férfival előtte), és amikor először lefeküdtünk, kb elszállt az agyam, amikor behatolt. Majdnem, mintha újból elvesztettem volna a szüzességem, csak ezúttal tapasztaltabb voltam és ügyesebb. Eleinte kicsit fájt, de ez már az első aktus alatt is elmúlt, pont, mint a szüzességem elvesztésénél, már csak ezért is jó ez az analógia :) Számomra ez tökéletes, és az évek alatt hozzá is szoktam, a rendszeres szex "megedzett", már nem érzem fájdalmasnak a feszítést, a hosszt, igazából hozzáidomultam. Az egy dolog, hogy eleinte is jó volt, de így több év távlatából már el sem tudom képzelni kisebbel. Szerintem ha elválnánk és kisebb adottságú férfival jönnék össze később, akkor lehet, hogy rászorítással újból el tudnék élvezni, szóval teljes és kielégítő szexuális életet tudnék folytatni, de mostanság nem kell semmilyen extra tevékenység a részemről, már csak maga a méret is untig elég, másrészt idővel lehet, hiányozna ez a mindenemet kitöltő, maximálisan érezhető nagyság. De gondolom, ehhez az is kell, hogy a partner odaadó, figyelmes legyen, ne akarja csak úgy szárazon egyből bevágni.
2018. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz szerintem. Főleg, egy szűkebb nőnél, akinek jobb a kisebb:) Ezt max. azok mondják, akik nyakig ki vannak tágulva.
2018. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
4 Álmodba:DD
2018. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
A nagy cerka a férfiaknak sem kényelmes, nőknek meg természetes hogy fáj a behatolás. Nyilván ha valakinek nagyobb a szerszám, az csak esztétikai szempontból vonzó. Az örömszerzés meg nem a méret és vastagság kérdése hanem a technikáé.
2018. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.

Van amikor túl nagy, főleg az fájdalmas, ha túl hosszú. De az se jó, ha túl vékony. Nálam az élvezet inkább a vastagságon múlik, nem kell hosszúnak lennie.

Mindenkinek más az ideális méret és forma.

2018. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Mivel a G pont csak pár centire van, nem hiszem, hogy a nagyobb jobbat jelent. Bár nektek biztos jobban tetszik, bár én nem tudom, mi a szép rajta. Elég b*zis erre izgulni.
2018. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!