Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen beszélgettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen beszélgettem egy csinos lánnyal. Volt egy nagyképűbb megnyílvánulásom, erre szétvált. Hogyan tudnám megtalálni az illetőt?

Figyelt kérdés
Természetesen meg akartam magyarázni, hogy nem úgy értettem, de már nem volt lehetőségem rá.
2018. okt. 27. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Engedd el a lanyt.
2018. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Tanulsz az esetből, és legközelebb nem nagyképűsködsz.
2018. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki bunkó azt nem lehet megmagyarázni.
2018. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha nagy az arcod leszarod...egyebkentha tudod a kerestnevet, meg milyen varosban lakik es idod is van, akkor a facebookon meg lhete talalni...
2018. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

Ilyen ez az insta világ.

Ha valami nem tetszin elég csak kikapcsolni és esélyt sem hagyni. Ti világotok. SZERESSÉTEK!

2018. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Kár a gőzért. Azóta már 5 (szerény becslés) újabb férfival kezdett el levelezni.
2018. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mar nem is lesz.
2018. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Keresztnév és város megvan, megnézem hátha lehet tenni valamit.
2018. okt. 27. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne keresd, hagyd békén, csak még mélyebbre ásod magad.

Nálam is volt ilyen, durva beszólás volt, mondtam ne haragudj, itt nekem elég volt az ismerkedés, töröltem.

Megkeresett FB-on és elkezdett anyázni hogy hogy mertem szétkapcsolni... letiltottam szó nélkül de ha még próbálkozott volna, a hatóságokat tuti értesítem.

Nagyon gáz így koslatni utána. Elkönyvelt már a fejében, így jártál, hagyd békén ha jót akarsz.

2018. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!