Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konzervatívabb beállítottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatívabb beállítottságú huszonévesként érdemes vajon próbát tenni a Tinderrel?

Figyelt kérdés

Konzervatívon most nem azt az elfajult változatát, "asszony helye a konyhában van" mentalitást értem, inkább erős távolságtartást és kritikát ettől a minket körülvevő fogyasztói társadalomtól és a folytonos törtetéstől meg online léttől. Illetve egy olyan fajta becsületességet és őszinteséget, ami amúgy sokszor nem az érvényesülés legcélravezetőbb módja.


Végzéshez közeledő, 24 éves mérnökhallgatóként az egyetemen, vagy a leendő munkahelyemen nincs, ill. valószínűleg nem lesz nagy "kínálat" - a buliba járásból pedig már úgy érzem, kinőttem (valójában az élőzenét, koncerteket leszámítva soha nem is szerettem különösebben, és azt sem célzottan ismerkedés céllal). Hobbim van ugyan, de egyrészt egyedül végzett jellegű, másrészt nem hogy ellenkező nemű, leginkább semmilyen kortársam sem nagyon foglalkozik ilyesmivel - úgyhogy ilyen téren az is kilőve. Persze némi normális közösségi életem azért van, de az bejáratott társasággal.


Múltkor pont egy ilyen baráti összejövetelen jött elő a téma, és egyikük ajánlotta, hogy minden elvi távolságtartásom ellenére egy próbát tegyek vele, "mit veszíthetek" alapon. Nekem azért vannak kétségeim felőle, hogy komoly kapcsolatra alkalmas partnert mennyire lehet ott találni. Vagy pl. nem érezném őszintének magammal szemben sem, ha írnék egy tipikus semmitmondó, de figyelemfelkeltő marketing jellegű bemutatkozást, amivel épp csak az a baj, hogy nem én vagyok.. :D De vajon őszinte megjelenésre mennyire van ott igény, mik a tapasztalatok?



2018. okt. 29. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok túl pozitív, de úgy tűnik, hogy elkezdtek megjelenni Tinderen azok a lányok, akivel igazán jó beszélgetni. :)
2018. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Tinderen akkor érdemes próbát tenni, ha nő vagy, vagy jól nézel ki. Sokan keresnek ott is komoly kapcsolatot, főleg a lányok közül.

A bemutatkozást nagyjából senki nem olvassa...

2018. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pasiként Tinderen nem olyan egyszerű, mint lányként, mérföldekkel kevesebb emberrel fogsz párbaálni, mint egy bármilyen lány. Rengeteg fent a sablon p***a, de akad egy két normális lány is, ha van időd, energiád és türelmed ezek közül szemezgetni, akkor hajrá.
2018. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Akarsz magadnak egy csomó rossz tapasztalatot, akkor nyugodtan próbáld ki.


Őszintén az a véleményem, hogy ismerkedni személyesen érdemes...

2018. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kerülöm az online társkeresőket, mint a fekete halált. Offline jobb. :) (kevesebb csalódás ér és minden tekintetben értékesebb nőkkel találkozol, hidd el)
2018. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát írtatok jót is, rosszat is :) (Valószínűleg pont azért, mert itt se lehet teljesen általánosítani. Csak kérdés, mi a jellemzőbb..)


A legjobban egyébként magamtól épp azzal értenék egyet, hogy lehetőleg személyesen. Csak hát egyszerűen most nem olyan a környezetem, ahol rendszeresen ismerek meg új embereket. A célzottan ismerkedős szórakozóhelyek többségét nem tartom sokra, viszont más szabadidős programokon igyekszem nyitott lenni. De azért a sültgalambot várós csapdába nem szeretnék esni..


Amit még írtatok, hogy a bemutatkozást nagyjából senki nem olvassa.. nekem ez azért furcsa. Ha ki se töltöm, akkor ugyan mit tudok az illetőről? Az említett szemezgetést én valószínűleg pont ez alapján kezdeném..

2018. okt. 29. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem munkahely is játszik. Legalábbis azért van sok mérnök csaj nálunk is. Én fejlesztek, itt is akadnak nők. 26/N
2018. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #8-al, munkahelyen érdemes beszélgetni a lányokkal.

Sőt, bárhol érdemes beszélgetni lányokkal. :)


Más téma:


Az ember a netes ismerkedés során megtanul egy csomó rossz szokást, amiért nem tudja önmagát adni.

Milyen szar már, hogy meg akarsz felelni annak, aki egy kép alapján jobbra, vagy balra húz.


Ezért a megfelelő profilkép keresése rögtön egy olyan dolog, amikor 34 képed közül kell megtalálni a legjobbat. Szerintem ez eleve egy görcsös dolog.


Én egyszerre ismerkedem neten és személyesen is. Személyes ismerkedéskor úgyis látják egyből a fejemet, annak minden előnyös és előnytelen szögéből. Ezért kezdtem el feltenni Tinderre is eleve olyan képet, ami kifejezetten nem a legjobb rólam, de legalább olyan pillanatban készült, amelyet élveztem :)

2018. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég sok időt és energiát vesz el a Tinder.

Járj el pl társasjáték estre, az nem kifejezetten ismerkedős, de akadhat ott csinos lány. Vannak hasonló események, ott lehet élőben is.

Ha mindenképp Tinder:

- semmi elvárás, de tényleg

- pár jó kép, amin egyedül vagy

- frappáns és rövid bemutatkozó

- legyen pár kérdésed, ami érdekes, nem sablonos,de lehet rá röviden is válaszolni

- ne akarj azonnal másik platformon beszélni, csak ha már tuti a kölcsönös szimpátia

-ne kérdezd, hogy milyen céllal van fent, szemely szerint falra mászom tőle

- azt se kérdezd, hogy sok pasival dumal-e

2018. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!