Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti több társkereső oldalon is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti több társkereső oldalon is rajta vagytok, vagy csak egyen?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy kinek melyik vált be, mert elég nehéz kiválasztani a sok közül, hogy számomra melyik lenne a legjobb, ezért is kérdezem hogy érdemes/jó-e több oldalra is felregisztrálni?


20 éves lány vagyok, kicsit fiús/gyerekes, nem az a tipikus magabiztos nő, amilyet gondolom sokan keresnek.

Nem vagyok szépségkirálynő, de szerintem nem nézek ki rosszul (bár úgyse olyannal szeretnék ismerkedni akinek ez a legfontosabb).

Őszinte, mély érzelmi kapcsolatot keresek, anyagi/kinézeti elvárásaim minimálisak, a személyiség a legfontosabb számomra.


Olyan társkereső oldal kéne, ahol nem olyanok írogatnak, akik csak szexet akarnak, én komoly kapcsolatot szeretnék.


Valamint, láttam hogy néhány oldal egyben "barátkereső" is, az ilyesmi is érdekelne, de nem kell hogy feltétlenül ilyen legyen az oldal.


A válaszokat előre is köszönöm!:)

(légyszi kíméljetek meg a "mai fiatalság így meg úgy nem tud kimenni az utcára és párt találni stb. stb." kommentektől, mert próbálkozok azzal is közben. A kérdésem az online társkeresőkről szól, erre szeretnék választ kapni itt :)



2018. okt. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Többet kipróbáltam, de egyszerre csak egy oldalra voltam regisztrálva. Nekem igazából egyik se vált be. Nincs is túl jó tapasztalatom velük. Ettől függetlenül szerintem próbálkozz meg egy (vagy ízlésed szerint több) ingyenes oldallal. Semmiben sem rosszabbak, mint a fizetősök. Csak a dizájnjukban különböznek. Minden más úgyis az ott regisztrált tagoktól függ.
2018. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mindjárt kapsz 10 privátot" és "tökmindegy, nőként bármelyik oldalon napi 100 üzenetet fogsz kapni" valaszok 3..2..1..


Én az elsőtalálkozáson voltam fent bár nem sokáig, mert a közelben (90-100km) alig vannak, ha vannak is, akkor idősebb korosztály. De ettől függetlenül szerintem egész jó kis oldal és ingyenes is. Letisztult és egyszerű. Sok sikert a pártaláláshoz dee készülj fel, hogy nem lesz könnyű menet.. sok idiótába fogsz bele botlani. De ha kitartó vagy, talán találhatsz valakit, akivel összeilletek :)


24F

2018. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. okt. 29. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha több helyre regisztrálsz mert soha sem tudni honnan találsz rá.

Én három helyen vagyok fent de ennél több már értelmetlen hiszen nem tudod követni a dolgokat. Mobilról pedig így pont jó szerintem. Egyébként pedig célszerű profilfotónak különbözőeket feltölteni hogy ne az legyen már hogy a srác azt gondolja ez a csaj mindenütt be akar pasizni ugyanazzal a béna képpel.

2018. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!