Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai férfiaknak tényleg könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai férfiaknak tényleg könnyebb az hogy kinlódnak társkeresőkön mint hogy kimennének az életben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szerintem egy társkeresőn az átlagos férfiaknak felesleges özön sok a férfi, egyszerűen a nők nem tudnak választani tényleg csak a legjobbaknak írnak vissza ami érthető is.

Nem egyszerűbb az életben ismerkedni kimenni az utcára odamenni a lányokhoz elmenni tanfolyamokra klubokba ott próbálkozni és még sorolhatnám


2018. nov. 1. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Kb ugyan az a 2-3 nyomorék, köztük balázska szenved itt, napi 10-12 kérdést is kiírva akár.

Le kell szarni őket.

2018. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Megszólítani idegen nőket a buszmegállóban vagy a boltban? Na, az tényleg könnyű. Csinálja csak, aki szereti, ha személyesen megalázzák. Arra meg se idő, se pénz nincs, hogy beiratkozzon az ember egy tucat szakkörre vagy tanfolyamra, hátha ott majd sikerül összejönni valakivel.
2018. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Dehogynem egyszerűbb. De ezeknek az embereknek többnyire semmilyen társas kapcsolataik nincsenek, se hobbijuk, se semmi. Többnyire valami gond van velük, nem véletlenül vannak társkeresőn...
2018. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem bejött a társkeresőzés, sokkal inkább mint a való életben történő ismerkedés, fene tudja miért. 2008-ban társkeresőztem először, és azóta számos barátnőm, egyéjszakásom, tartós kapcsolatom, sőt ismerősi viszonyom alakult ki, úgyhogy számomra ez egyáltalán nem volt kínlódás. Tény, hogy manapság kicsit változott a felhozatal a társkeresőkön, és úgy általában a kezdeti naivitás is megkopott, ami annak idején sokat segített az ismerkedésben. Manapság lényegesen gyanakvóbb lett a legtöbb csaj (szerencsére azért nem mindenki), úgyhogy az a pasi, aki most csap bele az online ismerkedésbe, és nem legalább 9/10-es, annak tényleg nehéz...
2018. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

#1 na a híres női empátia, kb ennyire érdekli őket a férfiak nyomora.

Kinek hiányzik hogy egy ilyen rosszindulatú görény nyilvánosan megalázza? Következmény nélkül persze.

2018. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Ugyan annyi energia megszólítani valakit az utcán, mint neten és kB ugyan olyan hatékony is. Aki a neten van, ugyan olyan hús-vér ember.

32/f

2018. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Összefoglalva a gyiken tanultakat:

Utcán, tanfolyamon, boltban, klubokban nem szabad ismerkedni, mert az nem társkereső.

Társkeresőn sem szabad ismerkedni, mert az társkereső.


Ne azért menj sehova, hogy ismerkedj. Majd jön magától.

Ha nem teszel érte, akkor gyökér vagy, mert nem jön magától.

2018. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 peca1000 ***** válasza:
49%

Csak a balfa.....szok nem tudnak a neten becsajozni, a világ legegyszerűbb dolga ez.


Hasonlót a hasonlóval.


Élőben sokkal nehezebb, és a nők is sokszor zaklatásnak veszik.


21. században élünk könyörgöm,tanuljuk már meg használni a netes társkeresőket,aki erre képtelen, az ne is akarjon magának senkit.


Ha én kopaszodó, kövér, csóró paliként tudtam találni, akkor ez a sok síró fotelhuszár is képes lenne rá.

2018. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5.


Férfiként írtam azt, amit.

2018. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van párom . De úgy gondolom a szerencsétlenebb pasasok azért tarskeresőznek mert ott könyebben feldolgozzák ha le vannak rázva . Ha élőben éri az elutasítás az egy idő után jobban megviseli a kis lelkét hogy lőtéri kutyát nem érdekli nem hogy a kiszemelt nőt.
2018. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!