Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy azt értem, hogy sosem lesz párom, pedig szeretnék?

Figyelt kérdés

Már régen is azt érzetem, hogy nekem sosem lesz barátnőm, mert egy lánynak sem tetszem, olyan 15-16 évesen volt ez. Nagyon rossz érzés, kívülállónak éreztem magam nagyon, de próbáltam elfogadni. Most 21 éves vagyok, nagyon szeretnék már barátnőt, keresgetek, próbálok tenni hogy legyen, de úgy érzem hogy az élet nem akarja hogy barátnőm legyen. Nagyon rossz érzés, hogy ennyire sikertelen vagyok a lányoknál. Pedig nem vagyok annyira előnytelen kinézetű, de jóképű sem.

Sokszor bele gondolok abba, hogy mi van ha ez örökre így marad...rossz egyedül, főleg hogy szeretnék majd családot.


Szerintetek miért van az hogy valakinek már 15 évesen is van párja, én meg 21 évesen is egyedül szenvedek kitudja meddig?


2018. nov. 6. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ne temesd magad! Előtted az egész élet még szóval csak pozitívan ;) ( mondom ezt én... -.-) szóval hajrá! Járj társaságba, bulizni, szórakozni vagy ha félősebb, visszhúzódóbb vagy ismerkedj online. Hidd el, idővel te is megtalálod a megfelelő társat és még semmivel sem vagy elkésve
2018. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 21f, én is ezt erzem:)
2018. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon van egy db 21 éves igazi vesztes vagy pont ennyi idős az összes szenvedő ? 😀🤔
2018. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!