Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem a lányoknak/nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a lányoknak/nőknek el kéne felejteni "az én mint nő, nem fogok odamenni" dumát! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azért jött ez a kérdésem, mert szinte mindenhol azt látom/olvasom, hogy a nők azt állítják, hogy a férfiak "nyuszik" meg hasonlók, és ezért nem mennek oda a lányokhoz, viszont fordítva ez nem történik meg, mert a nő azonnal előhozakodik azzal az ódivatú ürüggyel, hogy ez a férfi dolga! Mára már lazult annyit az erkölcs, hogy ez az állításuk, érvényét veszítse. Tehát miért hozakodik elő ezzel a szöveggel? Mert gyáva bevallani, hogy ő is gyáva!


Vegyünk egy példát. Deák, Erzsébet tér, füves placc. Ül a lány a társaságában és odébb egy másik társaságban meglát egy srácot, akibe első látásra beleszeret, elönti a mámor. Természetesen egész este azon gondolkodik, bárcsak odajönne hozzá ez a srác. Tegyük fel, a srác is meglátja a lányt, beleszeret. Végül a srác távozik a társaságával. A lány igazából nem lett volna gyáva odamenni hozzá, csak hát ugye ez nem az ő dolga. Az este után a lányt egész életére depresszióba süllyesztette a "mivan ha?" kérdése.


Jó kicsit szélsőséges lett a vége, de talán tükrözi a lényeget. A lényeg, hogy emiatt az ürügy, norma miatt sok lány/nő igazából szenved! Ilyen balgaság miatt, halasztanak el sok, valóban értékes férfit.


Az ilyen hülye reakciókat, hogy "ha gyáva odajönni, akkor meg sem érdemel", ezeket mellőzük.



2018. nov. 8. 19:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Az igazság az, hogy az elmúlt pár évtizedben mi adtunk hatalmat a nőknek.
2018. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel az erővel a férfiak is elszalasztják a jó nőket. Őszintén? A nők egyébként nem bánkódnak hanem lesz semmi, mennek tovább. Tudod, ahogy a mondás szól: sok hal van még a vízben.
2018. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, kimosta az agyad a feminizmus, miszerint a férfiak és a nők egyformák?


Az utóbbi 50 év szerintetek felülírja az utóbbi 500 ezer évet? :D Nem. Nem muszáj szaporodnod, ha nem jön össze.

2018. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is, bár az én szempontomból tökmindegy, nyilván nem énhozzám jönnének oda a csajok akkor sem, ha ez szokásban lenne.
2018. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
"akibe első látásra beleszeret, elönti a mámor." Aha!! Haha!
2018. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Már a mamám idejében is voltak praktikák arra, hogy egy férfi figyelmét kelltsék és tereljék a szitut úgy, hogy a férfi érezze azt, hogy ő kezdeményezet és a nő is háttérbe marad. És a leleményes hölgyek élnek is vele.


De ússz örömmámorba: 2 kapcsolatomban is én kezdeményeztem az ismerkedést. Remélem szebb lett a napod!

2018. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Ott bukik a sztorid, hogy a lány nem lesz depressziós, ha nem megy oda hozzá Józsi, mert azért ránézésre nem szoktak belezúgni valakibe. Majd odamegy hozzá Tamás vagy Zsolt, szóval Tifaninak az égvilágon semmit nem kell csinálnia, azon kívül, hogy ül a Deák téren.
2018. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező! Itt lenne az ideje, hogy szerezz magadnak egy barátnőt!
2018. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%
Odamennek, ha tetszik nekik egy férfi.
2018. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
Remélem még vannak igazi férfiak, akikhez nem nekünk kell odamenni meghódítani. Nem jön be ez a "lazult erkölcs" dolog, ezen a téren legalábbis biztosan nem.
2018. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!