Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van így beállítva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így beállítva az egész? A nők "érzéketlenebbek"?

Figyelt kérdés
A csapból is az folyik, hogy a férfi mit csináljon, hogy megszerezzen egy nőt. Az itteni kérdések 99%-a is arról szól, hogy egy férfi mit tegyen, hogy vajon a nők mit gondolhatnak, stb stb stb. Miért van ennyire kiélezve erre az oldalra ez a kérdéskör? Az egész úgy van beállítva, mintha a nők nem lennének marha idegesek egy randi előtt, mintha ők nem akarnák, hogy egy pasi akarja őket. Mintha nekik nem lenne szükségük férfira, csak kegyesen engednek valakinek, aki eléggé teper. Ez tényleg így van? Vagy netán a nők nem élik meg ennek a stresszes oldalát? Esetleg több férfi lóg a neten? :D
2018. nov. 12. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Sok esetben tényleg úgy van, hogy a férfi "teperjen" a nő meg hercegnősen elfogadja. Ezt még sokan itt is táplálják, hogy ez mennyire jó...


De jó esetben nem így van. Vagy nem így kellene, hogy legyen. Bár lehet én vagyok őrült, de én pont így képzeltem ahogy írtad, de sajnos nem tudom van-e még ilyen.

2018. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez sok pasi korábbi sikertelenségeire vezethető vissza, illetve arra, hogy egy nő előtt 50 pasi áll sorban és mivel megteheti hogy válogat , ezért él is a lehetőséggel.


sok normális pasi esélyt sem kap, sok pedig pofont a kapcsolat végén ( metaforikusan)


nem mondom hogy a nők érzéketlenebbek, de az enyém több éves párkapcsolat után mással lépett le és még ő kiabált velem amikor rajta kaptam őket. Elvitte a kocsikulcsomat és 400 ezer forintomat is...


ezek után elmondta a barátnőinek, hogy " közös megegyezéssel" mentünk szét..



ezek után egy átlag pasi elmondaná, hogy a nők édesek és szeretnivalóak és mi vagyunk a szemetek? :)


mi sem vagyunk tökéletesek, nem bizony... de szerintem a szebbik nem átlép egy határt manapság

2018. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert így van. Törtető mocskok. Mennek előre és átgázolnak mindenkin. Ha jön egy jobb, szebb, stb.. Akkor mész a levesbe. Lehet lepontozni az igazságot, hajrá.
2018. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
A nok nem sirjak tele az oldalt. Pasi szokas lett a siras, panaszkodas.
2018. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%

#4


Akkor csak felcserélődtek a nemek. Beteljesedik a PC álom.

2018. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

#5 Mindig is ez volt; az irodalom tele van férfikönnyekkel, meg hol a nők tárgyiasításával, hol a nők démonizálásával. Annyi a különbség, hogy most már nem égetnek el minket elevenen, ha ezt ki is mondjuk.


A kérdésre meg: de, a nőknek is stresszes ez az egész, bár nem tudom, nemigen látni az olyan kérdések tömkelegét, ahol a férfiak arról kérdezgetnének, hogy mivel nyalhatnak be a nőknek. Persze néha-néha van 1-2 olyan is, de a "miértfelszínesekanők" kérdések mellett ezek teljesen jelentéktelenek. Vagy a pua/manipulációs kérdésekre kérdezel? Mert abból már több van, bár ez sem túl jó dolog.

2018. nov. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 10 éve, tinikoromban az összes tinimagazinban (bravo, popcorn, im stb) volt olyan cikk, hogy hogyan lehet a srácot elcsabítani, mit csinálj hogy vonzó legyél, mi tetszik a pasiknak és a többi.


Másrészt szerintem a nők hajlamosabbak ezt a barátnőikkel megbeszélni. Javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem férfi barátok nem beszélnek ennyire a kiszemeltjeikről, kell megerősítés az internetről.


Nem érzéketlenek a nők, illetve nem több az érzéketlen nő mint az ugyanilyen férfi. Csak ők nagyrészt nem itt keresik a választ, ha társkeresési problémájuk van.

2018. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Minden ami történik, az a szándékos megvezetés következménye. Nagyon egyszerű: elszakadtunk a természettől. Mondhatni, hogy amit az emberiség művel, az nem természet-es. Persze csili-vili minden, szórakoztató, tömve vannak a polcok stb. Csak a lényeg marad el. A kamat sem természetes, pedig már olyan jól megszoktuk. A nemi szerepek felcserélődése sem az, pedig már megszoktuk. 40 felett gyereket vállalni sem az, pedig már ez a divat. A pénz hajhászása, az élvezetek utáni futkosás is csak a fogyasztói társadalom csapdája. Nők lettek a férfiak? Bizony ez is a terv része, csak ki kellene már szakadni a mátrixból hogy ezt látni is lehessen.


Én rengeteg nővel találkoztam már a netről vagy a való életből. A közös bennük az volt, hogy keménynek akartak látszódni, akik meg vannak elégedve az életükkel. Viszont a felszín alatt magányosak voltak, és gyengék. Látszatvilág.

2018. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

Mert a nők max egy szupermacsó miatt aggódnak, hogy mi lesz, annak akarnak megfelelni, egy átlagos, hétköznapi férfival szemben valóban olyanok, hogy csak várják a produkciót, és ha nem tetszik nekik eléggé, szó nélkül eltűnnek, és még a férfi legyen hálás, hogy esélyt kapott. Ha mégis átment a vizsgán, a nő majd lelép akkor, ha talál egy macsót.


Az átlagos, hétköznapi férfi pedig egy átlagos, hétköznapi lánnyal ismerkedve is izgul és számít neki, hogy jól sikerüljön.

2018. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%
Így van, pontosan. :)
2018. nov. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!