Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működik még ez a random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik még ez a random leszólítás dolog? Hogy állnak hozzá a nők?

Figyelt kérdés

Férfiak is válaszolhatnak, akik már próbálták. Én úgy látom egyre inkább a netes ismerkedés lesz természetes.


Példálul nekem a hobbijaim nem olyanok ahol tudok ismerkedni, munkahely is kilőve, egyetemen is végzős vagyok, szóval szinte már sehol nem adodik jó lehetőség.


Mennyire működik az, hogy direktbe elkezdek ismerkedni például utcán/tömegközlekedésen stb.? Vagy nem nyitottak rá az emberek, esetleg zavarba jönnek?


2018. nov. 18. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha rájuk dudálsz egy mercedesből akkor nedvesedik a bugyi. Ha csóró és átlagos vagy akkor esélytelen.
2018. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
soha nem is működött
2018. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én nőként ezzel nem látok gondot. Pozitív példám nincs saját részről, mert mivel nem vagyok egy médiaideál alkat, nem nagyon szólítanak le, kiv. ilyen alkesz/nagyapám korú / nagyon igénytelen (piszkos bőrű, kirohadt fogú stb.) fazonok. Illetve egy normálisabbnak tűnő srác volt, akinek az udvarlását meg poénkodását addig vettem, amíg fel nem tett egy nagyon intim, szexuális jellegű kérdést (kb. 3 elhangzott mondat után).

Én alapvetően nem látok ezzel problémát, amíg:

- udvarias az illető (nem sunáználakkal, a mellem méretének dicsérésével, nálad vagy nálammal jön... pluszpont ha köszön... ha neadjisten fejhallgató van rajtam, nem veszi le rólam)

- nem akkor erőszakoskodik, amikor láthatóan nagyon nem érek rá (látványosan sietek, telefonálok, fizetek a pénztárnál stb.)

- nem küld el az anyámba, ha visszautasítom

- nem nagyon igénytelen az illető (ha igénytelen, akkor szólítson le igénytelen nőket... az ritka zavaró, ha odajön hozzám udvarolni, közben meg a szagától elhányom magam kb.)


De azt is tudom, hogy nem minden nő gondolja így. Van, aki nagyon félős, van, aki inkább baráti társaságon belül vagy neten szeret inkább ismerkedni.

2018. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha jól nézzel ki,és látszik hogy van mit a tejbe aprítanod,akkor tuti siker.Sőt,maguktól mennek a kiszemelthez.
2018. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

A 3as valaszolo tok jol leirta. En pl nem akadnek ki, ha tetszene az illeto, valoszinuleg meginnek vele egy kavet. Ha nem tetszene, vagy igenytelen lenne, de nem bunko, akkor is kedvesen leraznam, szoval senkit nem kuldenek es az anyjaba.

Nyilvan idealisabb, ha egy kerdessel jon oda, pl.h merre van ez vagy az az utca, ilyesmi. Nekem ez meg mindig jobban bejon(ne), mint a netes ismerkedes.

2018. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Hozzám pár hónapja odajött egy random srác, hogy látott már korábban is, és nagyon megfogtam, szívesen megismerne. Nem volt csúnya, és értelmesnek is tűnt, úgyhogy megadtam a Facebookomat, találkoztunk is utána.

Végül nem jöttünk össze, mert valahogy nem éreztem azt a nagy tüzet, de a lényeg, hogy szerintem ha kultúráltan próbál ismerkedni valaki, akkor lehet esélye.

2018. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kreatívan ès kulturáltan próbálsz kommunikálni,szerintem nincs ezzel baj.
2018. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. Én is kulturáltan terveztem, meg igényes vagyok. Az is jó ötlet, hogy kérjek útbaigazítást vagy ilyesmi.

Majd valamelyik nap kipróbálom, aztán kiderül ki mennyire nyitott rá.

2018. nov. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!