Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbál először minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbál először minden nő jól szituált párt találni?

Figyelt kérdés
A legtöbben mindig a jó külsejű vagy jómódú férfiak társaságát keresik. Jó, perze belátom, hogy mondjuk jó ha van valakinek autója, de Budapesten belül hova nem lehet eljutni tömegközlekedéssel? Valóban nem túl jó egy kicsi albérletben élni 30 évesen, de ketten az is olcsóbb. Azt is látom, hogy nem feltétlenül nézek ki annyira jól, mint néhány férfi, nincs is olyan jó stílusom, de a nőknél sem elvárásaim ezek. Akinek ezek közül egyik sincs, az már csak egy kényszermegoldás.
2018. nov. 21. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert van eszük.
2018. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
eszük? az nincs akinek van az maga is jómódú,mert felszinessek,pénzéhessek.
2018. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Most az a problema, hogy a neked tetszo nok valogatnak?
2018. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

olyat keres aki el tudja tartani őt legalább 7-8 évig amíg ő szül 2 gyereket és mindkettő oviba nem kerül..


szóval úgy 23 éves korától 31 ig ha nem muszáj nem akar dolgozni....

2018. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 acelsziv ***** válasza:
76%
Minden nő? Miért? Beszéltél az ÖSSZES nővel és mind ilyen volt? Ne legyél már idióta.
2018. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért, te nem egy jó testü csajt keresel? Mindenki a jobb partit keresi. Ezen felesleges csodálkozni.
2018. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
En is jol szitualt vagyok, sajat, tehermentes lakasom van. Miert kene csoro pasit keresnem?
2018. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
1-es jól ìrja,van eszük meg piacképes pasik kellenek nekik,aki megteheti meg is fogja ez egyértelmű.
2018. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én a 30 év alatt amig párkapcsolatokban voltam mindig arra "görcsöltem" leginkább hogy érzelmileg biztonságban legyek. Sose érdekelt semmi egyéb, csak ez. Amugy ezzel nem volt gond, mai napig nem bánom, bár sokat kellett várnom arra aki mellett végül tényleg úgy éreztem hogy jó helyen vagyok.
2018. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a fontos hogy a férfi jól nézzen ki , jóképű legyen többi nem érdekel

Soha nem értettem miért nézi sok nő azt hogy van a férfinak autója lakása stb

N24

2018. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!