Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány próbálkozásotok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány próbálkozásotok volt eddig a másik nemnél, és ebből mennyi járt sikerrel?

Figyelt kérdés
Nemet és életkort írjatok, légyszi.

2018. nov. 26. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

7-8. osztály: első szerelem, az első évfordulónk után kb 2 héttel szakítottunk.

9. osztály: egy barátnőm bátyja, 3 hónapig tartott, többnyire polgárpukkasztás volt mibdkettőnk részéről.

18 éves voltam, amikor összejöttem a férjemmel, 20, amikor összeházasodtunk, azóta 10 év telt el, boldog vagyok és nem tervezek mással lenni. 😊

30N

2018. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagy 500 biztos (ez kb az összes nő akivel beszélgetést kezdeményeztem) 1-2% sikerrátával
2018. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 úgy értem, akiknél nyíltan próbálkoztatok, mármint társkeresés céljából, a szimpla beszélgetéseket nem számítanám bele
2018. nov. 26. 08:44
 4/14 anonim ***** válasza:

1/0.

28N

2018. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok, már nem számolom. Egyszer se jártam sikerrel.
2018. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 25F
2018. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Akikkel valóban össze szerettem volna jönni 14-15 éves korom óta (most 35 vagyok), sosem számoltam, de úgy hozzávetőlegesen talán 20-25 nő után szerettem volna komolyabban érdeklődni, mint holmi felszínes ismerkedés. Ebből két párkapcsolatom lett, tehát ha 25 nővel számolunk, az 8%-os sikerességi ráta. Hozzáteszem, az ilyen plátói, elképzelt, meseszerű fantáziálásokat nem számoltam bele, mert az számszerűleg jócskán 200 fölötti. (Könyvjelzők közé per pillanat "csak" 75-80 nő profilja van elmentve, amiket, ha rám jön a kíváncsiság kb. 2-3 havonta, akkor végigpörgetek szánva rá maximum fél órácskát, mindenféle kommunikációt kezdeményező szándék nélkül.)
2018. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12 próbálkozás 0 siker. Engem csak az bosszant az egészben hogy olyan emberek, akik nem igazán ismernek, ezért automatikusan deffektesnek néznek. 23/F
2018. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

2, én is így értettem..

ne legyünk már képmutatók. ha beszélgetni kezdek egy nővel akkor ott bizony van szexuális érdeklődés is. különben nem is kezdnék beszélgetni vele.. (ez alól kivételt !csak! a hosszasan azonos légtérbe való összezártság képez) akkor unalomból hozzászólok olyanhoz is aki nem érdekel, de ez nem gyakori..


nálam működik az evolúció, ha tagadom ha nem, nálam elsődlegesen a nő külső jegyei fognak meg, ha pedig jön a hormonok üzenete akkor leszólítom, ennyi az egész.. nem életre szóló barátságot akarok kötni egy csinos csajjal.. az adott esetben csak pluszként jön.

2018. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11 abból 9 csaj összejött ! 😀 De nem szeretek nyomulni , fordítva jobban tetszik a dolog.
2018. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!