Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elkerülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkerülni, hogy gyereknek nézzenek a nők? A pénz nem probléma

Figyelt kérdés

Teljesen komolyan kérdezem, mit tegyek? 28 éves vagyok, de rendszeresen 10 évvel fiatalabbnak néznek mindenhol. Viszonylag alacsony vagyok (180), alkatilag vékony, és az arcom sem karakteres, borostám sem nő rendesen...

Személyiségre viszont határozott, ambiciózus vagyok, van önbizalmam, valamint szakmailag/pénzügyileg is igen sikeres vagyok.

Sokat utazom, rendes ruhákban járok, igyekszem aktívan élni - a 20 év feletti nők számára viszont gyerek vagyok. Sokan azt sem hiszik el, hogy az anyagi jólétet magamnak teremtettem, biztos apuka ültetett bele a jóba. Az önbizalmamat így sokan beképzeltségnek látják, pedig nem vagyok az.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Régebben könnyebb volt, mert a fiatalabb lányokat nem annyira zavarta ez. Belőlük azonban igencsak "kinőttem".


Valószínűleg semmilyen hasznos választ nem kapok majd, de egy próbát megér...


2018. nov. 29. 11:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Én is kölyökképű vagyok, én kigyúrtam magam. Olyan 85 kg körüli izmos testet nem annyira nagy kunszt fenntartani és ez már azért látszik, ha normális ruhákat viselsz.
2018. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Keress egy stylistot, és kérj tőle tanácsot, hogy mit tehetnél. Lehet, hogy egy másik frizura, borosta, ruházat, szemüveg, kutyafüle sokat dob azon, hogy a megjelenésed férfias legyen. Esetleg ha sikerül felszedni pár kilót, de ehhez személyi edző kell, aki ad étrendet is.

Azzal sincs baj, ha megmarad a kisfiús arc, de azt a bizonyos kisfiús sármot kell megtalálnod. Egy kicsit pimasz, egy kicsit játékos... hiába akarsz férfiállat lenni, ha nem vagy az.

2018. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Én 30éves nő vagyok 157 cmvel és 48 kgal. Genetika, nem tudok megnőni ez van. Ha a kisfiammal megyek bevásárolni rendszerint megjegyzi a nyugdíjas mamika, hogy jó korán szültem hány éves vagyok 18?

De a lényeg, hogy van ami ellen nem tudsz tenni. Ne általánosíts, vannak akiknek te vagy a zsáner, csak legyél türelmes kivárni. Azt meg h ki mit tett a feneked alá magasról tegyél az ilyen emberekre. Kit érdekel hogy mit gondol rólad?

2018. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
19%

Testépítés, edzés, gyúrás, izmosodás.


Fura, hogy ide magadtól nem jutottál el, mert az önerőből maguk életét 30 körülre felépítő férfiak számára ez ugyanúgy előkerül magától, mint a karrierépítés, pénzkeresés.

2018. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%

Akkor már régen beba**ott ha egy nőnek a konditerem, az izmosodás a lényeg. Na és mi van akkor, ha az ember mondjuk a majomparádé helyett tanul, vagy képzi magát. Még jóhogy nem azt írtad, hogy menj és tetováltasd magad, mert attól még férfiasabb leszel.

Már minden cigány és proli a konditerem kártyát húzza elő, mivel az egy év alatt megvan, egy zsák kreatin, tömegnövelő, amino, fehérje után. A férfiasabbak meg még dobhatnak valami szintetikust is, na attól olyan férfias lesz az ember, hogy naponta 20 nő esdekel a lábai előtt.

Vagy megemlíthetted volna még a plasztikai műtétet is.

2018. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Két diplomám van, egy pénzügyes és egy bölcsész és úgy kezdtem el a testépítést 25 évesen. Heti 3x 1-1,5 óra az edzőteremben ami kell, plusz figyelni a táplálkozásra (úristen, egészségesen enni) és az alvásra. Kiegészítők multivitamin, ízületvédő és fehérje.


Kérdező nekem is nagyon kölyökképem volt, de a testépítés gondolom azért is segített ebben, mert természetesen sokkal több tesztoszteront kezd a test termelni, amitől az arc is férfiasabb lesz többek közt. Ez a nemi hormon amúgy a viselkedésre, stb-re is hatással van. Amikor elkezdtem 75 kg voltam, nagyon vékony alkatú, most 93 kg vagyok pár évvel később és mérhetetlenül több az önbizalmam, emiatt is. Nem is csak az izmok miatt, hanem a belefektetett munka miatt. Az emberek életében a sulis tanuláson kívül nem sok sokéves projekt van, amit tényleg kitartóan csinálnak. Meg persze ha bármikor lenézek a testemre, akkor erősnek, férfiasnak, keménynek érzem magam. Ez rohadt sokat dobott a magamról alkotott férfiasság-képen és csak ez számít.

2018. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%

Ja, ez szivacs, nálam is ugyanez van. Minden korombeli ismerősömnél jobban keresek, mindenféle szülői segítség nélkül vettem magamnak lakást, heti 5-ször járok edzeni, "felnőttesebb" ruhákban járok, de ugyanúgy elsőre egy taknyosnak néznek.

Úgyhogy, tudom, milyen iszonyatosan frusztráló, amikor az életmódot, sikerességet nézve az élen jársz, mégis elsőre téged kezelnek a legkisebb tisztelettel. Fogalmam sincs, lehet-e ez ellen bármit tenni, nálam akik megismernek, azoknak hamar megváltozik a véleménye, sztem kb. ennyit lehet tenni, és elfogadni, hogy ránézésre úgyis így fognak megítélni.

2018. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Ja, a kondihoz: emiatt lehet sokan hülyének fognak nézni, de gyúrj nyakra is, rengeteget számít az arckaraktered szempontjából, hogy milyen vastag a nyakad.
2018. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Milyen nőket akartok ti felszedni? Most komolyan! Én átlag külsővel, átlag arccal még 40 felett is naponta tudok ismerkedni. Nem gyúrok, nincs tetoválásom. Van 3 diplomám az igaz, de ez egyből nem látszik. Már arra gondolok, hogy kilógok a sorból a sok kommersz konditermes emberke közül.

A másik amit észrevettem! Miért van az, hogy a mai világban csak a "férfiak" sírnak azon, hogy jajj mit tegyek hogy legyen barátnőm??? Annyira kislányokká váltatok! Tesztoszteron, kockás has, 50-es kar. Hát az van, hogy nem ettől férfi egy férfi. Amelyik nőnek meg igen, az nálam 5Ft-ot sem ér. Vagy menj el és ismerkedj komoly nőkkel, ne ilyen kis magamutogató lánykákkal. Ott elhiszem hogy csak a külső a fontos.

2018. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
Hát, ha nálad a "komoly nő" a lassan kiöregedő, már kétségbeesetten családot és gyereket akaró, a külsejére nem kimondottan adó kétségbeesett nőket jelenti, akik kénytelenek leadni az elvárásaikból, hogy valaki megmaradjon mellettük, akkor igen, igazad van.
2018. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!