Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha szeretitek, amikor egy férfinek van humora, akkor az a humor milyen legyen és ne legyen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nő szereti/értékeli ha van humora a pasinak.

A lényeg,hogy komoly helyzetből ne csináljon humort, és ne legyen sértő, cinikus a poénja.


Az sem jó ha valaki mindenen poénkodik, de az kell,hogy kellő humorral kezelje ami valóban az.

2018. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy milyen helyzetben illik poénkodni és mikor nem. Például ne egy balesetnél vagy temetésen poénkodjon. Viszont egy laza pillanatban jó lehet. Esetleg egy elviccelni valami apró bénázást. Olyankor én is elkezdek nevetni a szituáción.


Amit ki sem állhatok az az altáji humor, testnedvek stb. Ha a tévében megy, akkor elkapcsolok. Nekem ez már egy bizonyos szint alatt van. Kultúrember szerintem ezzel nem viccel.

2018. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En az intellogensebb humort szetetem. Valamint mikor valakinek gyorsan vag az esze es jol reagalja le az adott helyzeteket.


A betanult, paraszt, kozonseges viccek szamomra nem a humor kategoria.

2018. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyénfüggő ki milyen humort szeret. Nekem pl. az alpári humor nem oké, a pajzán igen. A morbid vicceket vagy az iróniát is szeretem, de vannak dolgok, amiken nem tudok nevetni (mondjuk, ha valaki viccesen felkiált vagy fura hangokat ad ki, esetleg a fingós vicceken...).
2018. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Számomra minél alpáribb és sértőbb annál jobb. :D Szeretem azokat az embereket, akiknek "különleges", nem mindenki számára érthető humora van. Amikor olyan poénjai vannak, amihez kell egy alap intelligencia, hogy megértsd.

Ami nem vonzó az az állandó, hülye poénok amikor csak azért mondja, hogy mondjon valamit.

2018. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármilyen,ha érzékeli azt a vékony határt aközött, ami még vicces és ami már nem az.
2018. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizárólag az abszurd humor a bejövős. Nem sznobság miatt, én már gyerekként is ösztönösen ilyen voltam.
2018. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a kedvenc fajta humorom a gyors, intelligens reakciós humor (amiről a 3. válaszoló is ír), a szarkasztikus/ironikus humor, vagy épp a szójátékok. A morbid vagy sértő humort is szeretem, persze ismerni kell a határokat, de számomra nagyon kevés olyan dolog létezik, amit ne tartanék alkalmasnak arra, hogy vicceljenek vele. A pajzán/alpári/altáji homorok, betanult viccek és hasonlók egyáltalán nem jönnek be.
2018. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!