Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakori az ilyen gyerekeskedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az ilyen gyerekeskedés a nők részéről a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még kapcsolatom tárkeresőről, idén ősz óta kipróbáltam egyet. Szoktam randizni is, általában dinamikusan ismerkedem, de ilyet még nem tapasztaltam.


Röviden a történet, ami totál infantilis szerintem:

- A lány írt rám.

- Válaszoltam neki, elbeszélgettünk üzenetekben. Éreztem, hogy mindkét félnek bejön a másik stílusa.

- Hirtelen eltűnt a lány egy hétre, majd a semmiből előbukkanva Ő kérdezte meg, hogy találkozzunk-e (nem azért kellett a lánynak lépni, mert életképtelen vagyok, hanem előtte kb. csak két napot beszélgettünk).

- Igent mondtam neki, helyszínt is elmondtam (baromi jó ötletem volt) :D

- Eltűnt újabb három napra. Visszatért, rábólintott a talira. Elkérte a gyorsabb kommunikáció miatt a facebookomat.

- Megadtam neki a facebookomat.

- Ismét eltűnt 4 napra. Majd a mai napon megírta, hogy azért tűnik el, mert kórházba készül, de reméli, hogy a műtét után tud majd többet írni. Facen nem jelölt be.


A facebookon ugyanazok a képeim vannak kint, mint a társkeresőn, mellesleg nincsenek kint coelho-bullshitek, sem árva kiskutyás posztok.


Az nekem is lejött ennyiből, hogy valószínűleg van egy rossz kapcsolata, ahol naponta veszekednek a társával, és feltehetően a mélypontok idején belép a lány a társkeresőre.

Esetleg talált közben jobbat társkeresőn.


Na de miért van erre szükség? :)


Én jókat vigyorgok közben, ez a kérdésem sem egy háborgó poszt. :)


A korosztály mindkét félnél 30+


2018. dec. 8. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mert online nem köti le. En is ilyen vagyok. A szemelyes tali a lenyeg denehezemre esik a nettarakerire felmenni is mert soha nem vagyok kepben kivel mikrol irogattunk már es a fene se lapozgat mindig vissza.

Online pasi nem pasi. Egy senki.


A szemelyes talin már férfi es emlekezni is fogok rá. Es esélye is van

2018. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*nehezemre esik anet tarskerire is felmenni mert soha nem vagyok képben ki kicsoda. Ezert van hogy szinte hetente ha vagyok en is.


Jo lenne ha lehetne cimkezni őket.

Pl ez a szexre megy, ennek gyereke van, ez messze él, ez féltékeny tipus, ez sötét buta, stb

2018. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted ki az az id**ta aki azt hazudja hogy korházba készül és műtéte lesz?
2018. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

#3

A csaj, akivel a kérdező ismerkedik.

2018. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nalatok mi van a hatterben, de az sem eppen erett dolog, ha azt varod valakitol, hogy minden nap fent legyen a tarskereson, foleg, hogy te mondtad, hogy kb 2 napot beszelgettetek az elso "eltunes"elott.


Mi van, ha esetleg van igazi offline elete, nem otthon tolti az esteit, hanem a valo vilagban? Foleg, ha mindketten 30+


Erre nem gondoltal?


De mint mondtam, nem lehet tudni, hogy mi folyik a hatterben, de nem mindig kell a legrosszabra gondolni.

Szerintem.

2018. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!