Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, akkor ku rvaként sem lenne sikerem a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Hogy olyan férfiakkal szexeljek, akiket vonzónak találok? Már nagyon meg szeretném tapasztalni azt az érzést, milyen egy igazán vonzó férfival szexelni.

26L



2018. dec. 8. 18:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Ugye férfi vagy?
2018. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Az itteni férfiak tévképzete, hogy a nők mindig találnak szexre partnert.
2018. dec. 8. 18:11
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy lenne olyan kuncsaftod aki történetesen számodra vonzó, de szerintem az esetek többségében olyan férfiakkal kellene együtt lenned akitől jóformán undorodsz.
2018. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Szóval te ronda vagy, de azért járjon az igazán jó pasi. Hajnalban szórakozóhelyekről egyedül távozó hullarészeg pasik között keresgélj, ott talán valakit fel tudsz cipelni magadhoz, már ha ezt jelenti neked a siker. :D
2018. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
Van rá esélyed, ugyanis a csúnya nőket is megdugják.
2018. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha knak állsz akkor olyanokat kapsz akiktől undorodsz és még rossz szexet is kapsz a pénzért cserébe + egy 0 leszel értékben, erre vágysz? :)


mutass képet magadról, hogy hogyan nézel ki!

2018. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Agogy négyeske megfogalmazta, kapatosan kevésbé válogatósak a hercegek.
2018. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Csúnya prostiként nem fogsz vonzó fiúkkal szexelni, még a top kinézetű prostik sem szoktak, csak hébe hóba
2018. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagy ronda?
2018. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9-es válaszadó, mindenhol :D

Mármint ezt az egész ku rva dgot úgy jépzeltem el, hogy majd a jelentkezőkből válogatok úgy, hogy felregisztrálok egy szexpartner keresőre, hátha ott akad valaki, aki nem visszataszító számomra. Tehát nem kövér, és nem büdös.

2018. dec. 8. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!