Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában mindig eszembejut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindig eszembejut egy lány, akivel még tavaly randiztam, csak sikerült teljesen félreértenünk egymást. Hogy tudnék ebből az állapotból kikerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ez egy tinderes sztori volt. Egyszerűen annyira elkápráztatott, hogy amikor élőben megláttam, tudtam, hogy ő az igazi. Számomra teljesen hibátlan volt a kinézete, és emellett nagyon intelligens és normális volt. Azóta amúgy majdnem elfelejtettem, mert egyetemen találtam egy másik lányt, aki ugyanúgy az ideálom volt, de 5 hónap után vége lett. És azóta is volt egy pár randi, de valahogy megint előkerült ez a tavalyi történet a fejemben.

Most valahogy mindenkit őhozzá hasonlítok, és sajnos annyira felvitte nálam a szintet, hogy nagyon félek hogy soha többet nem fog senki se ennyire tetszeni. Félek, hogy ilyen az életben csak egyszer adódik, és, hogy sohase fogok ebből kilábalni, és boldog lenni.


Mit tudnék csinálni? Reménykedjek, hogy hátha jön valaki más helyette? Vagy írjak rá facebookon, hátha? Nem tudom, hogy miért foglalkozom ennyire reménytelen dolgokkal... Ti voltatok már hasonló helyzetben?


2018. dec. 11. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg, írj neki! Ha tényleg csak egy félreértés volt, azt meg lehet beszélni. Ha azóta is ennyit jár az eszedben, az jelent valamit.
2018. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? :)
2022. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!