Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőt miért csak a pénz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt miért csak a pénz, és a külső érdekli? Miért van ennyi felszínes nő?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 08:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%

Mert gyerekkoruktól kezdve a média ezt tömte a fejükbe. A filmekbe is mit lehet látni állandóan? Hol látsz olyan filmet, hogy egy nyomi srác lenne a fő szereplő és valami normális csaj össze jönne vele? Ott is csak a jó megjelenésű emberek jönnek össze egymással.

Amúgy a kérdésedre tuti írni fogják, hogy jókora nő gyűlölő lehetsz. Amúgy lehet sok az ilyen, de nem kell teljesen általánosítani, mert szerintem attól még sok normális is akad.

2018. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? Egy férfit meg csak a dugás és a nagy mell, nem?
2018. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
persze,a ferfiak sokkal kevesbe felszinesek: oket csak a kulso erdekli.
2018. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%

Engem marhára nem érdekelt a külső sose, és nem szeretem a nagy mellű nőket. Voltam már duci, még ducibb lánnyal, és voltam kevésbé ducival is. Marhára nem érdekel a külső.


1. voltam, 30/F.

2018. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Engem se érdekel a külső. De a ronda lányok között is vannak felszínesek. Ezért írtam ki a kérdést.
2018. dec. 16. 08:30
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Engem jelenleg csaka szaloncukor érdekel.
2018. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

A rinya 10 000. változatát olvashattuk.

Köszönjük, e nélkül nem is GyK a GyK.


Mi van, nem kellesz senkinek? Talán azért, mert ennyire ostoba bagy.

2018. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
*jav: vagy
2018. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Engem az olyan pasik érdekelnek, akik nem általánosítanak, nem hisztiznek és nem szidják folyton a nőket. Szerintem elég sok nő hasonlóan gondolja. Nem lehet, hogy ez a bajod?
2018. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%

Amióta világ a világ fontos volt a rang.

Most nem a cím határozza meg hol vagy a ranglétrán, hanem az anyagi helyzeted.

De manapság a probléma, hogy ez átcsapott abba, hogy kihasználják, lehúzzák a másikat. Vagyis figyelni kell, hogy ne lépjen le a házaddal. Ezt a feminizmus is okozta. Nem rossz dolog a női egyenjogúság, én is nő vagyok. De ahány problémát megold, ugyanannyi problémát generál is.

2018. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!