Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint ez az oldal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint ez az oldal nem társkereső, ezért az ilyenekkel hagyják őket békén, azok csak társkeresőn ismerkednek?

Figyelt kérdés
Gondolom akkor iskolába is csak tanulni járnak, boltba is csak vásárolni, szórakozóhelyre csak bulizni, stb.
2018. dec. 22. 01:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Itt egyszerűen arról van szó, hogy a férfiak nagy többsége baromi szánalmas módon minden nőnél vagy nőnek hitt személynél (nem egy ilyen privit kaptam) bepróbálkozik. Ez persze baromira megnövel a nőcskék egóját, és csakis a top 20% kell nekik. Aztán persze rengetegen siránkoznak azért, mert a helyes alfahímnek egész végig volt barátnője, miközben őket szédítette. Jé, milyen meglepő...
2018. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy erről lenne szó, hogy csak társkeresőn ismerkednek, hanem számtalan más oka is lehet.


Párat említek, hogy értse mindenki:

-Az illető nem interneten akar ismerkedni.

-Az illető éppen nem akar ismerkedni.

-Az illető előítéletes az oldalon lévőkkel szemben.


Valóban nem társkereső ez az oldal de attól még lehet itt ismerkedni és éppenséggel kapcsolat is alakulhat ki.

2018. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Engem személy szerint idegesít amikor ràm írnak ismeretlenűl hogy ismerkedni akarnak stb.

Meg akkor is írnak ha oda írom hogy nem kérek privátot, meg ha olyan témában válaszoltam hogy nem is tudom miért pont nekem muszáj írnija.

Én a való életben kerestem mindig is a párt, nem elektronikus úton.

Nekem személytelen az internetes ismerkedés. Plàne ha valaki azt egy gyakori kérdések oldalon teszi meg indoklás nélkül.

2018. dec. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Én ismerkednék itt

F

2018. dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy fórum ami általános segítség nyújtásra lett kitalálva. Azt h ezt egyesek nem értik az nem az oldal hibája.

Mellesleg én funkció szerint használok dolgokat, tehát igen suliba tanulni járok be boltba meg vásárolni.

Mi másér ? Aludni is ágyban szoktál nem a zuhanyzóban.

2018. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ismerkedek. Sehol se. Hosszú évek óta házas vagyok.

De ha nem lennék az, akkor se itt. Elég szánalmas, amikor ilyen fiam korú srácok írogatnak, hogy "IGEN? Milyen kis huncut vagy. És amúgy mit szeretsz még?"

Kíváncsi lennék az arcukra, ha átküldenèk nekik egy fotót, hogy kire is írták rá.

Vagy teljesen mindegy, lyuk az lyuk?

2018. dec. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan user, aki 2-3 naponta ír, hogy ismerkedne velem. Ezek után mit mondjak?
2018. dec. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező: Én is szeretek idejárni, hogy néha megosszam a gondolataimat, hátha segítek vele. Direkt nem írok senkinek sem ismerkedési szándékkal. De úgy vagyok vele, mintha egy boltban lennék, oda is vásárolni megyek, de ha véletlen összetolnám a kocsit egy olyannal, aki... :)

Szóval, passzív mód. De amúgy fent vagyok sima társkeresőn.

F

2018. dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azért olyan sok komolyan vehető ajánlat szerintem senki postaládájában nem landol itt, hogy fejtörést okozzon.

A szokásos arcok meg annyira figyelmetlenek, hogy 100x elküldik az ismerkedős leveleiket, szűrhetők.

2018. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt mindenki ismerkedni akar, vagyis az erősebbik nem részéről.

Már nincs az hogy csak úgy beszélnek egy témáról mint régen, vagy akár vitatkoznak is hanem ismerkedés.

Soha nem írok senkire, de beszélgetni szívesen beszélgetek bárkivel bármilyen témában hiszen ez lenne az oldal értelme. Politikai nézetek, kapcsolat, segítség vagy tapasztalat megosztás, ehhez pedig nem kell se facebook, se név, se egy kép. Ennek az oldalnak ez lenne az igazi értelme, véleményem szerint. (Legalábbis anno ezért lehetett megszeretni az oldalt, és ennek hiánya miatt használom már alig mostanában)

2018. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!