Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ha megjátszáson alakuln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha megjátszáson alakulnak a mostani kapcsolatok nálatok akkor annak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Rengeteg videót néztem, hogy mi fontos egy csaj számára.


Pl: viselkedés, magabiztosság, humor és egy kis külső megjelenés + - kinézet.


Ne rajongjon, nézzen semmibe titeket a srác és hasonlók.


-----------


Tudom belétek van kódolva, de ezeket tényleg meg kell csinálni értetek? aztán meg gondoltok egyet és félreléptek.


Tisztelet a kivételnek, és boldog karácsonyt!



2018. dec. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Na, ilyen módszerrel a büdös életben nem lesz csajod. NEM LÉTEZIK KÉNYELMES MÓDSZER! Ne videót nézegess, hanem ismerkedj. Ess pofára, aztán tanulj a hibádból, mint más rendes ember.
2018. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor?
2018. dec. 25. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:

(Be vagyok rugva csak azért fárasztom magam a válasszal.)


Nincs akkor. Mivel egy másik embert szeretnél meggyözni hogy veled legyen. Igy nagyrészt az egész komunikáciorol szol, és hogy felismerd hogy kinél érdemes probálkoznod. Minden részletet figyelembe véve felér kb egy nyelv bonyolultságával. Tehát ha azt hiszed majd pár óra youtube videoból megtanulod akkor ostoba vagy. Meny emberek közé és probálkoz, és tanulj a hibákból.

2018. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Onnan jövök, ha téged ez fakasztott ittasan akkor egy barátnőd sincs.
2018. dec. 27. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog személyeskedni. :D
2018. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!