Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, előfordult már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, előfordult már olyan, hogy visszamentél a régi párodhoz? (Exedhez)

Figyelt kérdés
Volt már olyan veletek, hogy megpróbáltatok egy szakításon túllépni, de tudtátok, hogy a volt párotoknak nem sikerült, új kapcsolatba kezdtetek de pár hónap után visszatáncoltatok a régibe, hogy együtt helyrehozzátok, mert az érzelmek közel sem hűltek még ki?

2019. jan. 1. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Soha nem mentem vissza,nem véletlen lett vége.
2019. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mint az elsőnél. Nemhiába lett vége, soha nem mentem vissza exhez. Viszont van olyan barátnőm, aki újra és újra összejön vele, miután szakítanak viharosan.
2019. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Velem előfordult.

Összejöttem mással és 2 hét után visszatáncoltam.

Az új kapcsolat rossz volt. A régi se feltétlen javult meg, de utána még 5 évig együtt voltunk.

2019. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Volt hogy ő jött vissza kár volt.Tanultam belőle.
2019. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyszer. De akkor tudtam hogy én rontottam el. Nem bántam meg. Azóta szakìtottunk de 8 évet még együtt voltunk. Végül elhidegültünk, de az a 8 év megérte. A szakìtás előtt 1 évet voltunk együtt.
2019. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet ha tudod, hogy te is elrontottad és szeretted volna jobban csinálni, majd szakítás után ő is erre jutott.
2019. jan. 1. 16:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi! Ez a hajo elment... mire ő észbe kapott én már szerelmes lettem újra... (no nem egyből kapott észbe)...
2019. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs olyan szeretet mely még ezen is végül felülkerekedne?
2019. jan. 1. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:
A párom annyira szeretett, hogy felülkerekedett rajta, pedig nagyon nagy árulásnak érezte.
2019. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem spec.addigra úgy megalázott érzelmileg ,hogy az esély csírája se volt meg. Na meg taliztam egy másikkal,( mint a másik 67%os :D) és rájöttem,hogy sírjon az ex után az,akinek 6 anyja van.
2019. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!