Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi "ékszer", vonzó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi "ékszer", vonzó vagy taszító?

Figyelt kérdés

Kedves hölgyek, mit vált bennetek ki ha egy férfin egy fa nyakláncot láttok? Vonzónak tartjátok vagy inkább taszít benneteket, nevetséges vagy "menő" ?

Példa:

[link]



2019. jan. 3. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

A nyaklánc még határ eset. Nekem nem tetszik de eltudom fogadni. Ami kiborìt az a fülbevaló "férfin", és a karkötő.


28N

2019. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, ez számomra taszító. Olyan KoZsós. Egy bőrkarkötő még határeset, de inkább egy elegáns órát hordjon egy férfi. Ezek nem tetszenek.
2019. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Mondjuk én nem hordok ékszert egyáltalán.
2019. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha nem kirívó.
2019. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azok az ismerőseim hordanak ilyen nyakláncot, akik az egész identitásukat arra alapozták, hogy ők füvet szívnak, már megint be vannak tépve, minden betegségre csak a fű, a fű az élet értelme. Opcionális kiegészítők: nyakban lógó (mű) állatfog, bármilyen marihuána levéllel díszített ruha vagy más holmi, jamaikai zászlós cuccok, raszta haj, szakadt, retkes vászon ruhák.
2019. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztó, tipikus oregek hordják, akik fiatalosak akarnak lenni.


A férfi ékszere legyen a karóra, és esetleg egy bőr vagy más vékonyabb diszkrét karkötő.


Nyaklánc semmiképp, gyűrűből csak a karika.


Ha villogni akar, akkor a telefonja legyen menő, az autójának kulcsa és a fogai, bőre természetesen. Nincs menőbb egy megvillanó egészséges fogazatnál.

2019. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan a pasas stílusa, akkor jó lehet rajta. Teljesen emberfuggo, hogy kinek mi áll jól.
2019. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ékszerrel nincsen baj, de ez nem az a kategória. Ami még felejtős az a fux.
2019. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. :)
2019. jan. 3. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretem férfiakon az ékszert, de ha muszáj, akkor még mindig inkább fa legyen, mint arany vagy ezüst. Amit viszont ki nem állhatok pasikon, az a bármilyen fémből készült karkötő - szerintem undorító, ahogy fennakad a szőrön.
2020. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!