Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek írni neki?

Figyelt kérdés

Régebben ismerkedtem egy pasival. Jó is lehetett volna minden, de egyszerűen nem volt meg a részemről a kémia. Mikor anno legutoljára beszéltem vele nagyon bunkó és lekezelő voltam vele. Le is töröltem facebookról is utána. Azóta sokminden történt velem és felértékelődött bennem az akkori dolog. Ráadásul nagyon bánt az is, ahogy vele viselkedtem. Sokszor nézegettem azóta a facebookjat... Mégsem merem bejelölni, írni neki. Mindig azt várom, hogy összefussak vele az utcán... Miért?

26 évesek vagyunk mindketten



2019. jan. 5. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs meg a vonzalom, az rendben van, de a bunkóság nyomot hagy. Mennyi esélyt látsz arra, hogy összefussatok csak úgy az utcán? Ráadásul addig, amíg benned is élnek még ezek az érzések?

Jelöld be, küldj neki egy üzenetet, kérj elnézést. Kezdj el nyitni felé. Ő valószínűleg nem fog, mert azt hiszi, még mindig úgy viszonyulsz hozzá, mint rég.

2019. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert sejted, hogy nála hogy jönne le: egyből azt gondolná, hogy jó lesz a szamár is, mert azóta nincs senkid, neki meg bejöttél. Ráadásul bunkó is voltál vele. Tök jogosan tenne rád nagy ívben.
2019. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Talán mert rádöbbentél így a falon túl hogy innentől kezdve exponenciálisan zuhan az értéked és már nem kellesz az alfa görényeknek szóval már beérnéd egy korábban megvetett bétával is. Az a gáz hogy ezt ő is tudja. Ebből csak szarul jöhetsz ki hercegnő. Vagy levegőnek néz és visszadja a kölcsönt vagy kidob miután megdugott és akkor kamatostul adja vissza a kölcsönt. Remélem az utóbbit választja.
2019. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nőként ìrom ne haragudj,de az írásod alapján egy jó nagy adag önbizalommal,és tipikus ki ha én nem hozzáállással,mondván mennyi férfi lepzsel körülötted lekoptatál a hozzád hasonló nőktől megszokott bunkó stílusban egy srácot.Most meg éppen nagyon nem akar lepzselni senki körülötted,így zavarja a tudatod,hogy bár mással is ugyan ilyen lekezelő vagy,azok mégis járkálnak utánad továbbra is,ez a srác viszont nem.
2019. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En csak irnek neki egy bocsanatkerest es tovabb lepnek.

Ezt mar nem igazan lehet javitani.

2019. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha ne kérj bocsánatot valakitől pl.fél évvel később , akitől egyébként nem akarsz semmit,csak a saját lekiismereted akarod nyugtatni ezzel.Mert benne felszakíthatsz valamit,amit amúgy nagyjából vagy teljesen elfelejtett az idő múlásával.Neki csak a szimpla bocsánatkèrés nem fog sokat számítani,főleg ha még számítana többre is,te viszont nem akarsz az ég világon semmi mást.
2019. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a bűntudat beszél belőled. Bocsánatot kérni sohasem késő, szerintem értékelendő, ha írsz neki egy levelet. Tedd meg, mert így csak a lelkiismereted fog mardosni.
2019. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért voltam vele ilyen, mert piszkosul felidegesített. Ilyenkor pedig előfordul h olyat mond az ember, amit később megbán. Szerintem ő is tudja, hogy nagyon felidegesített akkor. Inkább beszélgetni szeretnék vele, találkozni. Sokat változtam én is azóta, lehet ha most találkoznánk másképp lenne minden.
2019. jan. 5. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagyis nem talaltal jobbat.
2019. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy mellé még egy idegbeteg hárpia is vagy? Szegény srác miről maradt le...
2019. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!