Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magas nőnek tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas nőnek tényleg nincs esélye még a magas férfiaknál sem?

Figyelt kérdés

Tényleg nem lehet nőies egy magas nő a magassága miatt, mindegy milyen testalkata, személyisége, öltözködése van? Csak nála jelentősen alacsonyabb, fétises férfiaknál lehet esélye, vagy azoknál, akik csak "kipróbálnák"?


Nem extrém magas nőkre gondolok, hanem olyanokra, akik nem a "pici, cuki, ölelnivaló" kategória, mondjuk 175cm felett, szóval akiknél a férfiak többsége még így is magasabb legalább pár centivel.



2019. jan. 5. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Milyen ostoba kérdés már ez? Miért ne lehetne esélye egy magasabb nőnek a magasabb férfiaknál? Én speciel 196 centi vagyok, de nem azt nézem, hogy 150 vagy 180 centi magas egy nő.
2019. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

178 magas volt a leghosszabb kapcsolatom. 180 vagy az alatt azért még nem vészes annyira.

32/f

2019. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Sokszor felteszik itt ezt a kérdést, de továbbra is az a válasz, hogy igen, rontja az esélyeid, és igen, a magas férfiaknál is.
2019. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

197 cm magas vagyok és sok mindent megadnék egy 180 cm-nél magasabb barátnőért. (Még valamennyire a 176-179 is magasnak számít, bár nekem nem annyira.)


Egyszer voltam egy 182 centis lánnyal, akibe nagyon bele voltam zúgva, de sajnos csak fél évig voltunk együtt. A szex is nagyon jó volt vele, tetszett hogy kb. egy szintben vagyunk a legtöbb pózban és egymáshoz illünk testméretileg. Nagyon kedves, bújós lány volt és tetszett neki, hogy mellettem kicsinek érezheti magát méretre, mert amúgy sokszor nem szerette, hogy olyan magas.


Ez már kicsit hülyeség vagy túlzás is talán, mert nem csak a magasság számít, de azért én legszívesebben egy szintén magas nővel alapítanák családot, lennének majd gyerekeim is.

2019. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Gyönyörűek a hosszú lábú, égimeszelő-típusú nők, úgyhogy viseld a centik garmadáját méltósággal. Mint pl. a modellek, amikor végigmennek a kifutón és kattognak a vakuk, tágra nyílnak a közönség soraiban a szemek. 36/F, 191 cm
2019. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy egyedül kellene meghalnom, amiért magas vagyok, csak kíváncsi voltam/vagyok mások véleményére is. Volt itt egy kérdés pár napja, ahol a férfiak szétoltották a magas nőket, ezért merült fel bennem a kérdés. A valóságban még soha nem tapasztaltam, hogy valaki férfiasnak gondolt volna a magasságom miatt (röhejes is lenne, mert abszolút nincs férfias személyiségem), igazából nagyon ki sem tűnök a "tömegből", mert a férfiak többsége így is magasabb nálam. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen magasságú nők/férfiak tetszenek neki.
2019. jan. 5. 13:25
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Valami biztos van benne. Én 178 centi vagyok. Volt egy 180 és egy 183 centis barátnőm. Mind ketten sirtak, hogy az esélyük sokkal kevesebb a férfiaknál, mint a 160-170 centi körüli nőknek. Nem egy, nem két alkalommal, csak azért hajtottak rájuk, milyen pár szex egy magas nővel.
2019. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Jajmár. Attól, hogy néhány komplexusos idióta gyökér szerint az egyetlen igazság az ő véleménye, és képtelen felfogni a picinyke agyával, hogy többfélék vagyunk, még nem lesz igazuk. Akármennyi magas nőt ismertem eddig, egyiknek sem volt soha gondja a pártalálással. Én meg pont a magas nőkre "utazom", ha igaz lenne, hogy nincs esélyük, akkor csak örültek volna valamennyire, amikor kezdeményeztem náluk, de simán visszautasítottak :D


És még mindig fenntartom, hogy amelyik nő azt gondolja, hogy csak a magassága miatt nem kell senkinek, jöjjön hozzám :D Mármint nem feleségnek... egyelőre :D


Egy magas férfi

2019. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Én magas vagyok 190 felett és nagyon is tetszenek a magas lányok ha tehetem akkor őket részesítem előnyben,ki szeret annyit hajolgatni? Megfájdul a derekam :D
2019. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

Még a nálam alacsonyabbak is jönnek rám, nemhogy a magasabbak... :D

Szóval ez hülyeség.

2019. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!