Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 190 cm körüli lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190 cm körüli lányok/nők, nektek mennyire számít a férfi magassága társkeresésnél?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 04:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

181 cm vagyok, és engem nem kifejezetten érdekel, ha pár centivel alacsonyabb nálam a pasi. Általában inkább ők nem tudnak mit kezdeni ezzel a helyzettel.

Azért egy 160 centis férfi mondjuk nem lenne túl praktikus, a legalacsonyabb kb. 175 cm volt az életemben.

Ha lehet, akkor persze, legyen nálam magasabb, de csak azért mert nem az, nem fogom automatikusan hanyagolni.

2019. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Randiztam egyszer egy férfivel, ő konkrétan megmondta, hogy a magasságom miatt ez nem fog köztünk működni, ő ezt már eleve tudja. Igazából nem töltött el rossz érzéssel, nem éreztem úgy, hogy ez igazságtalan, még ha nekem ő relatíve tetszett is (alacsonyabb volt pár centivel).


Onnantól fogva nem érzek bűntudatot azért, mert azt mondom, jobban preferálom, ha a férfi eléri az én magasságom. Akkor is, ha sokan ezt mellre szívják és felszínesnek neveznek. A vonzalmat nem pár centi dönti el, de meg tudja ölni az, ha nagydarabnak és erősebbnek tűnsz egy átlagos alkattal is a párod mellett. Aki ezt nem tudja elfogadni sértődés nélkül, azzal eleve nagy hiba lett volna összejönni. Sok nő van 160 centi alatt is, miért dőlne össze a világ, ha pont én nem akarom őt?

188cm/N

2019. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van akinek számít, másnak meg nem. A többségnek jellemzően fontos.
2019. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2: mi passzolnánk magasság téren.

190 cm F

2019. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Én 197 centi vagyok és szívesen ismerkedem magas lányokkal! 😊😊😊😊
2019. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eléggé. A legelső barátom velem egymagas volt kb, de ott is zavart ez valamennyire, mégha sok minden mással ellensúlyozta is amúgy.


A legjobb, ha 190 cm-től indul egy férfi, de a 185-190-es mezőnyből sem küldök el valakit, ha minden másban kifejezetten bejön.


184 cm, N

2019. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Láthatod a női válaszokból 3-ból 1-nek a legfontosabb tényező.
2019. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem olyan fontos a magasság. Még akár az is beleférne ha 10 centivel alacsonyabb lenne, ha persze őt sem zavarná. És ha egyébként nagyon jól kijövünk, akkor csak a magasság miatt nem fogom elutasítani, mások véleménye meg nem érdekel.

190cm/N

2019. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semennyire
2019. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 185 cm vagyok. Én azt veszem észre, hogy bár nekem nem fontos, a férfiaknak igen. Sokszor volt már ilyen, hogy egyszerűen kinyilatkoztatták nekemy hogy ez azért nem fog működni, mert magasabb vagyok.

Itt a #2-es válaszoló tök jól megfogalmazta, hogy tényleg megtudja ölni a vonzalmat, hogy ha nagydarabnak érzed magad, főleg, ha eleve alacsony az önbizalmad, ami azért magas lányoknál gyakori.

2023. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!