Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha gyakran mosolyognak rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran mosolyognak rám idegen nők beszélgetéskor akkor tetszhetek nekik?

Figyelt kérdés

Nagyon vidám, mosolygós férfi vagyok. Sportos testalkat, 170 cm “magas”. Nem tartottam magam soha csajozósnak, inkább átlag alattinak, két barátnőm volt. Ma például autószervizben voltam és a recepciós lány nagyon mosolygott rám végig. Persze neki ez a feladata, de amíg vártam a sorban, az utánam jövőkkel nem így viselkedett. Más helyzetekben is gyakran van ilyen: nagy mosoly, tágra nyílt szemek.

Lehet minimális esélyem ilyenkor vagy csak az én jókedvemnek köszönhető a reakció?

Tudom, meg kell próbálni, de nagyon sok visszautasítás ért már, inkább barátként tekintenek rám a nők mint férfiként. Nem akarnék majd 30 évesen beégni. Ha ronda vagyok aki nem tetszik a nőknek akkor egy pozitív hozzáállás, mosoly kiválthatja hogy nagy mosolyt-csillogó szemeket kapjak viszonzásul? Vagy hogy van ez? Nem vagyok nagy tapasztalt, félek a nőktől anyám nevelése okán: apám megcsalta 30x, így úgy nevelt fel, hogy apám vére vagyok és hagyjam békén a nőket, ne próbálkozzak náluk! Mindig mondta hogy ronda vagyok, egyedül maradok, így soha nem kezdtem el csajozni mint a kortársaim, inkább barátkoztam csak.


2019. jan. 14. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Apád félt anyádtól ?

32/f

2019. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az teny, hogy a mosoly mosolyt szul.

Hajlamosabbak vagyunk visszamosolyogni arra aki mosolyog.


Sokat nem magyaraznek bele, viszont a pozitivum az, hogy a mosolygo ember sokkal vonzobb, tehat tobb eselye van.


Amit anyad mondott, az meg kegyetlen volt, probalj meg tullepni rajta, hogy rajtad allt bosszut amiert a ferje ugy bant vele ahogy.

2019. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében te magad is leírtad kérdésedre a választ. Egy jó pultos, recepciós, eladó kedves és mosolygós az ügyfelekkel, mert egyrészt ez a feladata, másrészt meg ilyen a természete, mindenkivel kedves. Illetve majdnem mindenkivel, mert egy bunkó ügyféllel már nem biztos, hogy ugyanolyan kedves lesz.


Ezt az ügyfélnek szóló kedvességet könnyen félre lehet érteni, és azt hiheted, hogy a te személyednek szól. De igazából nem mindegy? Ha neked tetszik, akkor be kell próbálkozni, aztán maximum elutasít, nem olyan nagy tragédia az. Mi abban a beégés, ha a nő azt mondja, hogy bocs, de van barátom, vagy bocs de nem vagy az esetem, stb. ? Ha ilyen negatívan állsz hozzá, akkor nem hogy apád "nyomdokaiba" nem fogsz lépni, de barátnőd se lesz. Légy pozitív, próbálkozz folyamatosan. Ha nem jön össze, gondold át a dolgokat, talán rossz helyen próbálkoztál, talán rosszul csináltál valamit, stb.

2019. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy lehet érezni a különbséget, hogy most miért mosolyog rád egy nő. Sokan összekeverik. Nekem is kellett idő hozzá. Most már aránylag jól el tudom különíteni. Igazából érezhető, van valami amitől más olyankor.
2019. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, tecchecc.
2019. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mosolyognak mert kilóg a fikád az orrodból!
2019. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meseld el kedves 4-es bovebben a kulonbseget, itt sokan nem tudjak...
2019. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!