Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, Pasik, nektek eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Pasik, nektek eddig mi a tapasztalatotok az internetes ismerkedésekről?

Figyelt kérdés

Legyen az Tinder, Badoo ...stb...Több negatív,esetleg pozitív élményeitek voltak már? El jutottatok esetleg randiig ,vagy esetleg tovább is, mármint lett belőle tartós kapcsolat? Csak nekem van akkora baromi nagy szerencsém,hogy csak a hülye bunkók találna meg?

Idióta kommenteket nem kérnék,komoly válaszokat viszont annál inkább ! (:


2019. jan. 14. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalatom van, főleg innen a gyakoriról.
2019. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Káros, haszontalan, időrabló.

A szép embereknek nyilván kellemes időtöltés.

2019. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak innen van tapasztalatom és a "való életből". Jó és rossz is :)
2019. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Körülbelül 4 éve regisztráltam tinderre. Kitöltött adatlappal, fényképekkel stb. Lett 3 matchem ezidő alatt. Egy ebből külföldinek tűnt, de mindháromnak írtam. Egyik sem válaszolt vissza. Átlag kétnaponta pörgettem végig és ennyi az eredmény. Utóbbi időben a "mindenki jobbra" elvet is kipróbáltam, hátha csak én voltam válogatós. Hát nem. Vidéki átlag férfiként sz_rt sem ér a tinder. (31/F)
2019. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 peca1000 ***** válasza:

Nekem többnyire sikereim voltak, pedig nem vagyok egy álompasi :)


2004 óta a nőimet ott ismertem meg.


Kellő türelemmel, alapossággal és ember ismerettel, megfelelő igényekkel a legtöbb oldalon be lehet csajozni.

2019. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Erre specializált oldalak: nagy rakás szar

Gyk: szuper hely, nem húznak le, választ is kapsz, csak előre nem tudsz semmit szűrni :D

32/f

2019. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tinderről most van a második barátnőm. Nekem valamennyire bevàlt, nem qurtam meg minden csajt, de komolyat találtam.
2019. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak negatív tapasztalatom van mivel szarul nézek ki.
2019. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pozitív tapasztalat nincs, hiába írok tök normális érdeklődő leveleket, válasz nincsen...
2019. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A való életből sem vagyok senkinek sem az esete pedig állítólag szimpatikus vagyok. A fene se érti ezt. A netes társkeresőt ezek után meg sem próbálom.
2019. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!