Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ekkora szenzáció, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora szenzáció, ha egy nő nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Ha kikerül ide egy kép egy láthatóan genetikailag vékony lányról, rögtön jönnek a kommentek, hogy ez igen, tökéletes, nincs olyan, hogy túl vékony, minden nőnek ilyennek kéne lenni.

Kb erre gondolok:

[link]

[link]


Nem gond, ha nincs dereka, melle meg lehetőleg ne is legyen, inkább az a gond, ha van.


Nincs semmi baj azzal, ha valaki a vékony lányokat szereti, csak már sokan olyan szinten tolják túl a vékonyság kultuszt, hogy ha tehetnék beszüntetnék a 40kg feletti nőket.


Illetve olyan megnyilvánulásokkal illetik itt, aki nem ennyire gyereklányosan karcsú, hogy ha az ember lánya komolyan veszi, ítéletnapig sírni fog a sarokban.


Erre jön a "fogyj le", "edzz mellre", "fogyj mellből"...


Csak hogy a fenti alak genetika, aki ilyen, az minden erőfeszítés nélkül (vagy épp annak ellenére) ilyen.

Nekem se ilyen az alakom, előbb lennék halott, mint 40kg, ha ezt tűzném ki célul.


Olyan szinten magasra emelték ezt az alkatot, hogy már ők a felső 10%, akik szabadon válogathatnak a pasik közül, akiknek mindent szabad, és nemrég még olyan kommentek is érkeztek, "örülj, hogy nincs ilyen tökéletes genetikád, legalább nem szállsz el magadtól annyira, hogy észrevedd az átlag/ alatti férfiakat is"


Tehát egy olyan lánynak, aki nem ennyire extrém vékony, hiába szép az arca, jó a természete, be kéne érnie egy elhízott, csúnya, igénytelen férfival mert az van a szintjén. Jah, várjunk, nem. Az említett férfitípus is a fenti nőket szeretné, és inkább van egyedül, mint egy olyan lánnyal, aki 170cm-es magassághoz meghaladja a 40kg-t.


Még ha a sportos, edzett, karban tartott testalkat lenne az etalon, azért legalább lehet tenni. De az ilyen vékonysággal vagy születsz, vagy nem, ezért nem lehet tenni. Elkeserítő.


2019. jan. 19. 18:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
63%
én meg vékonynak születtem, kis mellűnek, azért kaptam az oltást a kövérektől. Erről ennyit.
2019. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy ízlésficamom van, de nekem ez a túl vékony alkat nem vonzó.
2019. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
72%

Mi a gond Kiscsillag?

Ha sportos vagy, de nem csontvékony, azzal nincs semmi baj.

2019. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem téged inkább azért kerülnek az emberek, mert fröcsögsz a rosszindulattól és irigységtől. Nem kell mindent összezabálni és el kéne járni sportolni, máris jobban néznél ki.


Persze van olyan is, aki szerencsés és alapból is vékony. Mint például én. De így is kapom a kövérektől az ívet, ahogy #1 írta. Tudom, hogy csak irigyek, de akkor is nagyon bántó és egy idő után elhiszed, hogy nem is vagy szép.

2019. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
75%

Ezek a nők inkább 50-55 kg nem 40..ha 40 lenne akkor anorexiás lenne kb bár nem tudom milyen magasak most magamhoz mértem,mert én 174cm vagyok és 53kg néztem így ki.

Pedig te is lehetsz ilyen,ha keveset eszel és mellé sportolsz valamit. Ezt könnyebb elérni,mint a sportos testet azért nagyon szigorúan kiszámolt tápértékekkel kell enni és sportolni keményen súlyzóval is.

Amúgy ha szép az arcod nőként akkor akár lehetsz kissé elhízott is úgyis kelleni fogsz férfiaknak. Egy szép arc többet ér ,mint egy szép test. A testedet megváltoztathatod az arcodat nehezebben sok millióval.

2019. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
58%
Ma van a női picsogás napja gyakorin, vagy mi ez a sok rinyapina kérdés itt?
2019. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
41%
Nem unod még? Ez már túl vékony nekem is, egyáltalán ismered te a mai divatot? Ez a 90-es évek női ideálja, ma a vékony derekú, nagy fenekű, nagy mellű csaj a menő, van is róla egy cikk, ami leírja az összes kor női ideálját, csak nem találom...
2019. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
4%

7-es, ez így van, mióta én is "gyarapodtam" más a megítélésem, a környezetem reakciója.

1-es voltam:)

2019. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
68%
Magyarul nem kellesz a férfiaknak, és rohadjon meg az összes jó nő. Na kidühöngted magad?
2019. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
11%
Tessék: [link]
2019. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!