Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ismerkedés során nem merem elmondani a nőknek, hogy egy temetőbe vagyok biztonsági őr? Mindig össze vissza hazudok emiatt.

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 15:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Rosszabb hazudni és utána magyarázkodni, mint elmondani egyből az igazságot, még akkor is, ha szégyelled. Ez általánosságban igaz.
2019. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

De szetetek temetőben őrkődni, viszont a nők szemében gondolom ez halál ciki.

2019. jan. 26. 15:54
 3/31 A kérdező kommentje:
*őrködni
2019. jan. 26. 15:54
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Miért gondolod, hogy ez probléma? Anyai nagyanyám kántor. Tudod, hány temetésen voltam gyerekkoromban emiatt, amikor épp ő vigyázott rám, és nem volt kire bízni?
2019. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
eddig hányan próbáltak megszökni?
2019. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%

Egyszerü. Ne dolgozz temetőben biztonsági őrként.


Ha még magad is szégyenled akkor mit vársz a nőtől..?

A másik az hogy nagyon gáz a hazudozás, ráadásul értelmetlen is, előbb utóbb úgyis kiderül.


Szerintem sürgősen találj kiutat ebből..


Tanulj valamit vagy olyan tevékenységet végezz amire büszke lehetsz és szereted csinálni, ellenkező esetben az egész karakteredre rátolja a bélyegét ezt nem részletezem mikben nyilvánul meg..

2019. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Két választásod van:

1. Gyorsan otthagyod és reméled, utólag nem derül ki, hogy hol dolgoztál.

2. Amíg itt dolgozol, nem ismerkedsz és akkor nem lesz kinek hazudozni.


Harmadik alternatívaként lehetnél esetleg őszinte is, de az érzéseim szerint az túl meredek lenne :D

2019. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem ciki. Ez is egy munka,amit valakinek meg kell csinálni. Az a ciki,hogy hazudsz róla. Én inkább poénra fognám a dolgot a helyedben.
2019. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondod, temetkezési helyszínt biztosító technikus vagy.
2019. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondja szerintem halál ciki 😂 értitek halál
2019. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!