Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne ismerkedni sportol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni sportoló férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy valaki kigyúrt legyen, mert a vékony, szálkás testalkat jön be egyébként is, hanem arra, hogy jó lenne olyan embert megismerni, akár csak barátként is, aki hozzám hasonlóan rendszeresen, hetente többször sportol.

Jó lenne, ha valaki meg tudná érteni az életmódomat, és lenne egy közös szenvedélyünk.


De nem ismerek ilyeneket, a többség semmit nem csinál soha.


23N


2019. jan. 29. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olimpián.
2019. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cipőt a cipőboltból - sportoló kanit a sportpályáról...
2019. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fedettpályás távolbanézés mennyire számít sportnak? :D
2019. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Űrrepülős srácot miért nem akarsz? 😃
2019. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Sportolni bárki tud, nem kell hozzá még tehetség sem, mert pl. futni mindenki tud vagy súlyzózni.
2019. jan. 29. 23:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Az nyilván más, aki egy adott sportágban sportoló, de nem erre gondoltam.
2019. jan. 29. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:
En a saját környezetemben úgy latom hogy többen sportolnak mint ahányan nem. Úgy teszel mintha valami különleges dolog lenne hogy sportolsz.
2019. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én egy ilyet sem ismerek sajnos.
2019. jan. 29. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is sportolok, melyik városban élsz?
2019. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én sportolok, jó lenne sportoló lánnyal ismerkedni

de manapság mindenki partizik inkább, meg facebook, snapchet, insta stb. hülyeségek.

2019. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!