Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri szomorúnak lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szomorúnak lenni a lányok miatt?

Figyelt kérdés

Már rég óta vágyom egy lányra, kb 17 éves korom óta. Nagyon sokat vagyok emiatt szomorú, mostanában egyre többször, szerintem szeretet hiányom van nagyon. Mindenki csak bánt, és szid a lányok meg visszautasítanak. Már eszembe jutott az öngyilkosság is. Nem szeretnék örökre egyedül élni, de úgy érzem hogy sosem fogok barátnőt, feleséget találni.

Ismerek olyat akinek voltak barátai, és voltak barátnői is, a második lánnyal szakítottak, szomorú volt, és megölte magát.

Én ennél sokkal rosszabb vagyok, mert barátaim sincsenek, és barátnőm sem volt sosem.

Hogy fogadjam ezt el? Nem szeretnék még meghalni, de rossz arra gondolni, hogy én állandóan egyedül leszek, és szomorú hogy nincs akit szeressek.

22f


2019. febr. 1. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért, mit akartál elérni a szomorkodással?
2019. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
A szomorúságot nem az alapján érezzük, hogy megéri-e vagy sem.
2019. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

“ennèl sokkal rosszabb vagyok”


Elég értelmetlen az összehasonlítás alapod. Sztárok között is akadnak olyanok, akik öngyilkosok lettek. Ez nem olyasvalami, ami kötelezően a magányos emberekkel történik meg. Tök sok ember ehhezképest jól érzi magát egyedül. Mások meg támogató család meg barátok mellett is elkövetnek ilyesmit.

Nem mondom, hogy “nincs okod” depresszióra, csak azt, hogy szerintem nem föltétlenül a magányosságod miatt van. Magánügyed igazából, hogy miért gondolkozol ilyesmin, csak azt tudom mondani, hogy ne a lányokat okold érte, amiért visszautasítottak.

2019. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rokonaid sincsenek?
2019. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak. De az más.
2019. febr. 1. 22:20
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Én a helyedben néha elmennék ku..ázni egyet.Amíg egyedül vagy gyűjts arra a kocsira amire nagyon nagyon vágsz (ki lehet pótolni egy kis hitellel is hogy minél hamarabb meglegyen).Járj el konditerembe vegyél magadnak jó ruhákat ingeket.Ha jól érzed magad a bőrödbe a kisugárzásod is tök más lesz és sokkal hamarabb rátalálsz valakire, vagy rád talál valaki.
2019. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
És mégis ki a ráknak kell egy ilyen rinyáló kisfiú?! Már bocs, de ha ilyen béna vagy mégis mi az anyámat tudnál egy csajnak nyújtani?!
2019. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi a privátot.


De nyugi, helyetted megteszik mások!

2019. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék még meghalni, de rossz arra gondolni, hogy én állandóan egyedül leszek, és szomorú hogy nincs akit szeressek."


1. Nőj fel! Csak egy gyerek látja az aktuális állapotát örökké valónak!

2. Azonosítsd a problémát! Hol a gond? Öltözködés? Fizikai megjelenés? Szellemi/kulturális képességek? Ha megvan a gond, lehet megoldást keresni!

3. Tegyél érte! Róma sem egy nap alatt épült fel, de ha minden nap dolgozol, akkor előbb-utóbb sikered lesz!

4. Próbálkozás! Mikor biciklizni tanultál hányszor estél el? Na ez ugyanaz, max. fizikai fájdalom helyett az elutasítást kell elfogadni és lenyelni. Az első néhány alkalom piszok 5zar, de aztán túllépsz rajta!

2019. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!