Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a gyakorlatban hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Tobbszor kaptam olyan tanácsot, hogy ismerkedjek rendes férfiakkal, akik nem vernek at. De nem ertem, hogy ezt miként lehet a valóságban kivitelezni. Ezert férfiakat kérdezem első sorban: mit szólnátok, ha egy lany csak ugy leszólítana Titeket es mondjuk meghívna egy italra? Mielőtt a valóságtól elrugaszkodnánk, ne egy bombázót képzeljetek el, hanem egy átlagos (egészséges paraméterekkel rendelkező) vagy inkabb az alatti (nem felel meg a mai elvárásoknak) lányt, szoval nem olyan szép (arcra, alkatra). Jo neven vennetek? Komolyan vennetek? Vagy nagyon szánalmas lenne? Adnátok neki komoly esélyt?
2019. febr. 7. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha szórakozóhelyen szólítanál le, akkor adnék esélyt, de eszembe sem jutna, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Ha más, normál helyen találkoznánk, akkor komolyan venném, hogy valóban meg akarsz ismerni.

Szóval ez helyszín függő.

2019. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért így direktben ne csináld. De nyugodtan odamehetsz hozzá, megszólíthatod vagy kérhetsz segítséget (pl. boltban levenni a magasabb polcról valamit). Ha ott pár mondatot beszéltek, úgyis látszik rajta valami érdeklődés. Ha ő nem lép, akkor nyugodtan utalhatsz rá, hogy nem véletlenül szólítottad meg vagy folytatnád vele később a beszélgetést, esetleg ha a segítségét kérted, akkor meghálálnád egy kávéval.

De direktbe soha ne hívd meg egy italra, nagyon max szórakozóhelyen, de inkább ott sem.

2019. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért kapod ezt a tanácsot mert látták rajtad hogy milyen pasikat nézel meg ! Ha te magad átlagos vagy ! Úgy ne a top külsejűeket várd !


Te ritka esett lehetsz mert amúgy inkább a férfiakra jellemző hogy átlagként vagy túlsúllyal is a bomba nőket akarják és ezért vannak egyedül 30 évesen is !

2019. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm.

#2 Magasabb vagyok az atlag férfiaknál, igy ez nagyon röhejes lenne, altalaban engem kernek meg férfiak is meg idősebb emberek, hogy segítsek. Taskacipelesnel szintúgy. Es nem is szeretem az ilyen ügyeskedést, meg játszmazast, nagyon béna vagyok ebben. De köszönöm.

#3 Soha nem közeledtek egy helyes férfihez sem, o sem hozzam. Azt is elengedtem, hogy magasabb legyen nalam az illeto, mindig alacsonyabbakkal ismerkedtem, akiknek ez volt a fétisük. Testalkatra meg vagy nagyon soványakkal vagy túlsúlyosakkal (100+). Szoval tudom, hogy hol a helyem.

2019. febr. 7. 11:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az ismerkedés valahol egy játék. Nem azt mondom, hogy ne vedd komolyan, vagy hogy játssz más érzelmeivel. De az elején egy kis játékosságot muszáj belevinni. Egy kis flört, egy "leszedem a szöszt a ruhádról", egy összekacsintás, simán belefér, sőt csak fokozza a szimpátiát, érdeklődést, szenvedélyt.

Nem csak a polcnál kérhetsz segítséget. Parfüm osztályon megkérdezheted, hogy ez az illat szerinte milyen, mennyire illik hozzád. Buszmegállóban, hogy mikor jön a busz. Utcán kérhetsz útba igazítást. Konditeremben a gépek használatához segítséget. Vagy csak egyszerűen bárhol megkérdezheted az pontos időt.

2019. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso, de ez nem en vagyok. Nagyon hamisnak érezném, en szeretek nyilt lapokkal játszani, tudom, hogy ez nem annyira nőies, inkabb durva es orromba, meg nem eleg játékos. De inkabb szeretnék önmagam lenni. Hosszútávon ugy sem tudnám megjátszani magamat.
2019. febr. 7. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hosszú távra szól, kizárólag az ismerkedés elejére.
2019. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed az volt, hogy ezt az ismerkedés hogyan kell elképzelni a gyakorlatban.

A normális férfiak többségének egy ilyen italmeghívás nagyon direkt. Jó eséllyel több visszautasítás után olyan fog eleget tenni a meghívásnak, aki csak a puncit látja benned. De te pont ezt nem akarod.

A normális férfiak normálisan ismerkednek. Lehet itt társadalmi elvárásokat szidni, meg a hagyományokat, mégis az az igazság, hogy alapvetően egy férfi közelíti meg a nőt (tudod, ősember, vadászat, stb.).

2019. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem beleillek a normális férfi kategóriába. Több nő is nyitott már felém ismerkedési szándékkal. Ugyanakkor én nehezen kezdeményezek mert introvertált vagyok. Nekem semmi bajom azzal ha egy nő kezdeményez, még akkor sem ha nem lesz belőle semmi. Volt hogy kolléganőnek tettszettem meg, de csak pár randiig jutottunk. Tovább nem akartam menni mert kiderült nem jön be belsőleg. Továbbra is kollégák vagyunk, nem ciki a dolog, beszélgetünk, nem érezzük kínosnak. Elvégre felnőttek vagyunk vagy mi a szösz...
2019. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tanácsot is adjak először ismerj meg valakit emberileg, aztán döntsd el ő olyan ember-e akit szeretnél? Ha igen akkor hívd el valahova.

Utcán járva kelve hiába szólítasz le sokakat, 100 ból jó ha 1 fog bejönni, ha valóban, normális kell!

2019. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!