Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti honnan sejtitek, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan sejtitek, hogy csak szexet akar valaki, ha "találkozni" akar?

Figyelt kérdés

Nincs vele semmi baj, csak mit kell kamuzni, mrg a suliimről kérdezgetni, miközben ő meg még azt is lehazudja, hogy mivel foglalkozik...


Szerintem én nem vettem a lapot... És megkérdeztem, hogy hol laksz?


2019. febr. 7. 17:39
1 2
 1/17 Rockarc ***** válasza:
51%

Banat egy no, amelyik igy ir.


42F

2019. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok "bánat"?
2019. febr. 7. 17:42
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
A Ti kultúrátokban máshogy működnek a dolgok, mint amit a többség követ. Amúgy kérdezz bármit, úgyis hazudni fog. A te dolgod, hogy feltedd magadnak a kérdést, hogy "zavar-e ez engem?"
2019. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Ti ezt értitek? Lefordítaná valaki?

Mondjuk amennyi eszed van, Kérdező, azt azért borítékolni lehet, hogy szopni jobban tudsz, mint sakkozni. Szóval sakkozni nem fogtok..

2019. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom, de nem értem a kérdést.
2019. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Oké, de honnan tudod, hogy nem egy szélhámos akivel beszélsz, vagy átver és teljesen másnak adja ki magát? Nem az életét akarom megtudni, de azért akarom tudni, kivel találkozom...


Az én "kúltúrámban" az egész család diplomás...

2019. febr. 7. 17:48
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

#6


A családod talán igen (bár ez bárki mondhatja, tipikus a kultúrátokra a "nekem minden rokonom ez meg az" bemondás), de te biztosan nem. Akkor nem így írnál, ahogy.

2019. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Csak hogy tisztázzuk:

1. A férfi MINDIG szexet akar, ha nem is minden esetben az első randin (de ilyen is sok van), de előbb-utóbb biztosan.

2. Ha nem "kamuzik" és elmondja hogy szexet akar, akkor egy ezreléknél is kevesebb az esély még a randira is...

2019. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg a diplomás anyukád! Ideje lenne a felvilágosításnak.
2019. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsen semmi baj, azzal, amit írt, kettő helyesírási hibát leszámítva...
2019. febr. 7. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!