Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el, miért nem figyel fel rám senki?

Figyelt kérdés
Átlag magasságó és viszonylag jó alakkal rendelkező lány vagyok, a hajam vörös, a szemem barna, enyhén szeplős vagyok, a bőröm fehér. Csinosan öltözködöm, nem sminkelek, max szempillaspirál mégsem vesz észre senki az utcán vagy az iskolában például. Nem igazán tűnt fel eddig hogy bárki is érdeklődne irántam. Jellemre kedves vagyok, van humorom és sok témához tudok hozzászólni, kicsit félénk vagyok, de megfelelő emberekkel jól elbeszélgetek, ennek ellenére semmi. Mit rontok el? 19L

2019. febr. 8. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Annak alapján ahogy' magadat látod te egy tökéletesség vagy, minden F álma. Ha mégsem igy van akkor gondolkozz el a látásmododon!!!
2019. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Mai társadalomnak az kell ha van dumád a szádat kinyitod és mondod a magadét már nem menő csendes kislányok felszedése. 25N 😆 ne legyél csendes és visszahuzodó légy te a kezdeményező és jegyezd meg minden sikeres férfi mellett egy erő nő áll.
2019. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen fiúk vannak a sulidban, de lehetséges, hogy azért nem mernek közeledni mert maguk is félénkek és lövésük sincs, hogyan kellene közeledni egy hasonló lányhoz.

A nagypofájúak meg inkább a hasonló habitusuakat keresik.


Nekem személy szerint a vörös haj nagyon az ideálom, ezért a vörös lányokat mindig jól megnézem magamnak, viszont aki nagyon tetszik ahhoz kevésbé merek közeledni. De sokan mások is így vannak ezzel.

Az sem kizárt, hogy te nem veszed észre, hogy valaki téged bámul mert pont nem egy olyan pasas aki számodra érdekes lenne és nem foglalkozol vele mit csinál.


Egyébként, ha kipróbálnád a netes társkeresést(badoo, tinder vagy hasonlók) egyből nem gondolnád azt, hogy nem figyel fel rád senki :) Lemerem fogadni most is kaptál pár privát üzenetet ismerkedni vágyóktól :)

2019. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Itt már nincs mese... szerezni kell egy fegyvert és zsúfolt helyen nekiállni lövöldözni. Rengeteg egyenruhás fog felfigyelni rád.

32/f

2019. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mégsem olyan vagy, mint amilyennek látod magad, mondjuk azért.
2019. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Szeretem az ilyen lányokat, csak nincs egysem :D :(
2019. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!