Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 165 cm-es srácnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 165 cm-es srácnak milyen lehetőségei vannak ismerkedni? 18/F

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok a társadalom a közösség és más emberekhez képest...

Eléggé megkeserítí a magasságom az életemet. Akár a jogsiban, mindennapi tömegközlekedésben de mint most az jobban kifejzem az ismerkedésben is nagyon nagy hátrány. Lassan 19 éves leszek és igaziból még egy barátnőm sem volt. Kicsit furinak érzem magam és különcnek de igaziból én ezt megértem. Nem is divatból szeretnék most barátnőt hanem mert boldog szeretnék lenni és valakivel meg szeretném osztani az örömeimet, valaki aki itt van mellettem jóban és roszzban is. És ez kölcsönös is lenne.

De azt tapasztalom, hogy minden lány jó magas pasit keres magának. Eleve kevés alacsony lány van és azok meg magas pasit akarnak. Én részemről meg kizárt, hogy egy lány magasabb legyen nálam, max egymagas ami még oké.

De sok elutasítást kaptam már. Voltak ilyen randi szerűségeim és nem is én voltam a baj hanem a magasságom. Írták utólag elég gáz meg "hülyén nézünk ki így" meg sokszor leráznak stb.

Az a vicc a fővárosban élek ami a legnépesebb és én meg nem találok senkit.

Ti mit gondoltok erről? Vannak esetleg itt alacsony lányok? Vagy hozzám haslnló alacsony srácok? Ti is ezt érzitek amit én? Nagyon kíváncsi vagyok egyébként mindenki véleményére szóval bátran kommenteljezek :)

Kort és magasságot is írjatok ha lehet :D Érdekel.



2019. febr. 8. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Hidd el, vannak nálad kisebb lányok, pl. én is elég alacsony vagyok:D


Csak állj ki magadert, legyen egeszseges önbizalmad, hisz nem tehetsz arról, hogy milyen magas vagy:)

2019. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na ezaz, nem is én tehetek erről. Meg ez nem rajtam múlik. De hiába leszek magabiztos nem leszek magasabb és a tények még tények lesznek. És nem nagyon találtam olyan aki alacsony és kb velem egyidős és nem nagyon fiatal (mert akkor még túlnőhet rajtam) és eleve nem magas pasira vágyik. És ha ez a tömérdek dolog meg is lenne (ami lehetetlen) benne van, hogy nem tart szimpinek, szépnek. Szóval szerintem lehetetlen helyzetben vagyok.
2019. febr. 8. 23:58
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy "hulyen neznenk ki egyutt" nekem eleg kamuszovegnek tunik. Lehet csak nem volt meg kozottetek a kemia, de o gyorsan le akarta tudni a dolgot.

Viszont nyugi, ne veszitsd el a remenyt!:D

En 155 centi vagyok, es nekem az alacsony fiuk tetszenek. Persze van, aki magas es meg ugy is bejon, de valahogy az alacsonyabbakkal jobban el tudom kepzelni magam. Ok olyan aranyosak:DD(itt sem azt kell erteni, hogy nekem a vekony, babaarcu fiuk jonnek be, de ez mar egy mas kerdes)

Egy alacsknyabb sracot konyebb megolelni, egy 190+ centis fiuval ez mar nehezebben megoldhato. Csokrol ne is beszeljunk.

Ne foglalkozz a magassagoddal, ne vegye el az onbizalmad. Ha jo a kisugarzasod, adsz magadra, fogsz talalni lanyt.

No meg ugye, szerelemben nem szamitanak a kulsosegek.:DD

(Nem szeretnek ismerkedni)

2019. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
15%
Fiúkkal nem próbáltál ismerkedni? Mármint melegekkel, azokat nem érdekli szerintem hogy viszonylag alacsony vagy 😄
2019. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Ne add fel, mert lehet szerencséd, de egyébként sok jóval nem tudlak bíztatni. Én 171 cm vagyok, azaz 6 centivel magasabb nálad, és a helyzet még így is teljesen hasonló a tiédhez, azaz szinte reménytelen.


Csak azt tudom mondani hogy találd meg az életed értelmét másban, munkában, hobbiban, akármiben, a lényeg hogy valami másban. Legyél jó az életben valamiben, és ezzel kicsit tedd rendbe az önbizalmadat, önbecsülésedet, hogy igenis valamit le tudtál tenni az asztalra. Aztán ha már nem leszel tele komplexusokkal, és lazán (tét nélkül) tudsz közeledni lányokhoz, talán egyszer valamelyikük meglátja majd benned a szerethető embert. Majd ha már nem görcsölsz rá a dologra, talán egy-két lánynál lehet majd sikered.


De készülj fel rá hogy tudj teljes életet élni csajozás nélkül is, mert a realitás az amit magad is tapasztalsz, hogy nincs esélyed a magas pasikkal szemben, 165 centinél pedig lényegében minden srác magasabb. Sajnos ez van.

2019. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Duma. Neked nem magassághiányod van, hanem önbizalomhiányod. Természetesen bőven vannak 165 vagy az alatti lányok, de ha kicsivel magasabb a lány, az se érdekes. Ha valakinek szimpatikus vagy, az nem fog a termeted miatt elutasítani, ha meg elutasít, akkor nem kár érte. Úgyhogy hajrá, csak keresd a lányok társaságát, legyél önmagad a magad értékeivel, és majd összejön az a kapcsolat.
2019. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
86%
Hát nyilván nem mindenkinek jössz be, ahogy más sem... De nem kell elkeseredni, a megfelelő embert kell megtalálni. Ismerősi körömben van egy srác, aki kb. ugyanilyen magas mint te, vékony gyerek, és van barátnője, aki dettó ugyanolyan magas mint ő, jól megvannak elég régóta.
2019. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Pl nekem nem a magasság a lényeg... A 165 még nem is olyan alacsony...

Sokkal inkább fontos, hogy milyen a testalkatod! Nekem az egyszálbél típusok jönnek be.... Szóval aki nem kövér...


Csak mondjuk hozzád öreg vagyok nyilván. :D

2019. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell hallgatni itt a nőkre. Nekem van egy barátom 167cmmel. Őszinte leszek neki van barátnője, de elhiheted nagyon nehezen talált egyet. A nőknek egyszerűen ösztönből javarészt sokkal férfiasabb egy magasabb srác. Egyértelműen van esélyed találni valakit, de sokkal nehezebb dolgod van mint egy magasnak, ennyi, ezen nincs mit szépíteni. Attól függ mennyire vagy kitartó és magabiztos.
2019. febr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenki keres magas srácot... Az én kiszemeltem alacsonyabb nálam. Az ő kiszemeltje pedig nála alacsonyabb, szóval alacsony lányok is vannak, ne aggódj. (:
2019. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!