Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a sikertelenség mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sikertelenség mostanában? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok


Első szerelmem még 12.-ben alakult ki, ami egyetem 1. félév végéig tartott. Nyilván nagy volt a csalódásom, mert az a lány nagyon aranyos és gyönyörű volt, de tovább kellett lépni... Ezután jött a szar, azóta nem alakult ki semmi, amit egyszerűen nem értek, egyszerűen semmi sem válik be, úgy érzem rosszkor vagyok rossz helyen. Nézzünk pár példát:


Egyetem: volt egy lány akivel nagyon jól kijöttünk, és mire akartam kezdeményezni, kiderült van barátja. Olyan is volt, hogy valakit kiszemeltem, de úgy alakult hogy nem tudtam elhívni, viszont lecsekkolva az instáját, neki is volt barátja. Aztán volt egy lány, akibe belezúgtam, aztán egy óriási szerencsének köszönhetően volt alkalmam randira hívni, végül pár hónap felesleges próbálkozás után megmondta hogy amúgy nem vagyok hozzávaló. Ezután nagyon kellemes volt minden nap látni :(


Tinder: eleinte olyanokkal randiztam akik tökre bejöttek, aztán lejjebb adtam a szintet, ennek köszönhetően csak a tavalyi évben volt vagy 10 lánnyal randim. Itt is volt minden. Volt, hogy részemről nem volt szimpátia, volt hogy a másik fél részéről, volt hogy kölcsönösen nem volt. És olyan dolgok voltak amikkel nem tudtam mit kezdeni. Pl. első randin tök jól elvoltunk, aztán 2 nap múlva újra tali (előtte rengeteget beszéltünk messenger, volt hogy hajnal 2ig elvoltunk egymással), erre a lány úgy jött el hogy első pillanattól üvöltött róla hogy túl akar lenni ezen. Ezzel mit tudok kezdeni?? Olyan is volt, hogy leírta hogy kedvel, meg nem velem van a baja, de azért nem válaszolt napokon keresztül. Köddéválás is volt olyan szinten hogy bekövetett instán és belájkolta az összes fotómat, majd másnap mindenhonnan letiltott. Ez mi?


Szórakozóhely: volt olyan hogy kissé bódult állapotban megismertem valakit, látszott hogy akart valamit. Másnap megnéztem a profilját, annyit mondtam hogy jézus. De itt is inkább ilyen lerázások voltak "bocsi van barátom" meg ilyenek. Amúgy gondoltam rá, hogy eljárok társastáncra, voltam is, de aki korombeli lány volt, az mind a barátjával jött.


Direkt: lelkiismeretem megnyugtatása végett (hogy én tényleg próbálkozom) elkezdtem így minden előzmény nélkül odamenni lányokhoz. Volt hogy aquaworldben mentem oda valakihez hogy jöjjön egy ilyen páros csúszdázásra, volt hogy moziban a pénztáros lány tetszett meg, egyetemen volt hogy egy olyan lányhoz mentem oda, akit aznap láttam először, stb.


Magamról azt kell tudni, hogy ennek ellenére is maradt önbizalmam, nem vagyok kigyúrva mint állat, de rendszeresen sportolok, és van kiállásom, 185 cm magas vagyok. Lehet velem intelligensen beszélni, de van hogy bolondos meg humoros vagyok. Próbálok mindig igényesen megjelenni. Sokszor járok társaságba, pl. szülinapi buli, bár, bowling, billiárd de valahogy sosem úgy hozza a sors, hogy ott valakivel megtetszünk egymásnak. Az sem segített, hogy nyáron IT területen dolgoztam gyakornokként, ami nem egy csajos szakma. :D


És amúgy nekem nincs nagy elvárásom, tehát én nem szupermodellt keresek. Legyen barna/fekete haja, kisebb testalkat, és ne legyen felszínes. Meg az a gond, hogy egy kicsit görcsössé vált az egész, hogy na majd ott és akkor megismerek valakit. Egyszerűen mindig zsákutcába ütközök, akárhogyan kezdeményezek, akárhogyan próbálok tali esetén más programot kitalálni, pl. valakivel a csodák palotájába szeretnék elmenni, mert az egy tök kreatív program, és közös élmény ér bennünket, amiről később tudunk beszélni...


Szerintetek mi a kulcs amire még nem jöttem rá?

21f


2019. febr. 11. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintetek mi a kulcs amire még nem jöttem rá?"


Az hogy minden pasi 18-60-ig a 18-30-as nőkre hajt.

Olyan korcsoport többlet van egy 21 N-ért h te nem vagy tétel. 1.000 olyan van mint te és ez nem képletes.


Ha nem hiszed el keres rá h hány 20-on éves panaszkodott már itt. Úgy 5-600 EZER ilyen kérdés van.

2019. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem :) 20L
2019. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőt kicsit pontosítanám azzal hogy rengeteg pofátlan férfi és nő van akik titokban több vasat tartanak a tűzben.

Pl. Ha van 5 nő és van 5 férfi, de a legkívánatosabb férfi elhiteti mind az 5 nővel hogy neki csak ő az egyetlen, akkor nyilván a maradék 4 férfi hoppon marad.

Kicsit OFF: én is belefutottam ebbe a nyálas "bocsi van barátom" szövegbe. Ezt tényleg nem tudom mire vélni. Miért nem mondja meg hogy nem jövök be neki? Vagy ennyire kapcsolatfüggő döntésképtelen senki? Csak azért írom ide mert ez ledöbbentett hogy lehet ennyire nyomi lerázószöveget kitalálni, miközben előtte egy ideig flörtöl az emberrel.

2019. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem dobhatsz mindig hatost !!! Viccet félretéve nem tűnsz elveszettnek tökjó hogy próbálkozol nemsokára megtalálod a neked valót.
2019. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!